Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek melyik az ideális...

Szerintetek melyik az ideális kor a szüzesség elvesztésére, az első csókra? (+ sztorik? Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre.. Szerintetek mikor(tól) a legideálisabb az első szexuális élmény átélése? (Persze most azt hagyjuk, hogy kell hozzá a szerelem, engem most a kor érdekel.) És az első csókról mit gondoltok?

Meg ha gondoljátok, le is írhatjátok, hogy ki mikor/hogyan vesztette el a szüzességét és/vagy mikor, hogyan csókolózott először.

Mindegyikre nagyon kíváncsi vagyok!! Előre is köszi a normális válaszokat!

(és lány vagyok)



2012. aug. 17. 23:53
1 2
 11/15 anonim válasza:

Csók 14től fölfelé, szex 16tól fölfelé. 16 alatt szerintem nincs értelme, nem kell ennyire felnőttnek lenni.

Az első csókomat megbántam, a fiút nem szerettem, csak sokat beszélgettünk és egyszer eljött hozzám, elhívott sétálni, és séta közben megcsókolt. 16 voltam.

Az első szex már más volt. Azt a fiút még most is szeretem, és fogom is mindig. Meghitt hangulat, romantika. 18 voltam.


21/L

2012. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésed kiírásának időpontja pont a 19. szülinapom volt.:) Az első csók 17 évesen volt az első most már ex barátommal. A szüzesség elvesztése még nem történt meg. A szerelemre várok de nem akar jönni.
2012. aug. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi az összes választ!! :)

És Fruzsi, akkor nagyon megkésve, de Boldog Szülinapot Neked!! ;D (És avval meg teljesen egyetértek, én is a szerelemre várok.)

2012. aug. 23. 15:22
 14/15 anonim válasza:
Az első csókom 14 évesen történt úgy, hogy a barátnőm anyukája mondta, hogy mennyünk be a lakásba ne a hidegben sétáljunk kinn. Mondtam oké felőlem. Be mentünk a lakásba fél-egy órát beszélgettem a barátnőmmel mikor a szülei és a tesója elmentek otthonról. Körübelül 5 perc múlva meg is történt az első kibekúrt jó volt, csak az a nagy para, hogy azóta már nem vagyunk együtt. :S
2012. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
50%
Szerintem teljesen értelmetlen és lényegtelen ez a kérdés..Mindenki másképp fejlődik,más ütemben és mindenki másképp gondolkozik ....van hogy valaki már 15-6 évesen nagyon jól átlátja a dolgokat és talán lelkileg is fel van készülve..nem mellesleg sok múlik a páron is ..hogy mennyire bízik meg benne,milyen régóta vannak együtt és,hogy mennyit várt rá az a fiú
2014. júl. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!