Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek teshes?

Lehetek teshes?

Figyelt kérdés
a barátommal pettingeltünk párnapja. igazábol nem ment el és a boxer is rajta maradt, de engem megujjazott.mindig odafigyelünk hogy tiszta legyen a keze. előtte és közben is megmosta a kezét. tisztába vagyok vele hogyan lehet teherbe eseni, ezért nem is gondolom hogy az lennék, viszont ma nagyon megfájdult a hasam hirtelen. miért lehetett ez? szűz vagyok. 17L

2012. aug. 25. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyugi,terhes biztosan nem vagy.
2012. aug. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
esti unalom szülte kérdés...
2012. aug. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Dehogy vagy terhes,nyugi :) Hiszen a baba nem teher.
2012. aug. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát..gondterhes biztos ne vagy, hogy mit is kezdj a túl sok IQ-val
2012. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ilyen kérdést már tettek fel itt naponta nyolcszázhuszonhárom darabot. miért nem kerestél rá inkább? mi lesz, ha miattatok betelik a gyk szervere és fizetős lesz az oldal? csak miattatok!
2012. aug. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azért fájt a hasad mert nem szartad ki magad
2012. aug. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"tisztába vagyok vele hogyan lehet teherbe eseni"


Ezek szerint mégsem


Az én időmben még voltak felvilágosító órák már általános iskolákban is,úgy látom a ti generációtokban ezek kimaradtak


Egyébként mi lesz a gyerek neve?

2012. aug. 25. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehetsz terhes,ha nem védekeztek,a farkát behelyezi a hüvelyedbe és beleélvez.A több millió spermium közül csak 1 maradhat!!Ja és illene vegyél ilyesfajta könyveket,meg nézzél ilyen filmeket,vagy kérdezd meg a biosz tanárod.Ennyi ésszel szabadlábod!!!.És még a ti félétek fognak eltartani minket nyugdíjas korunkban!!!Ettől mentsem az Isten!!
2012. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól,hogy megfájdul a hasad nem vagy terhes. A terhesség nem jár hasfájással.

Gyerekkorodban sosem fájt a hasad? S terhes voltál,mikor fájt a hasad?... :-D

2012. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!