Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teshes lehetek ha a párommal...

Teshes lehetek ha a párommal lefeküdtem gumi nélkül, de amikor elment, előtte kivette?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátlot!
2008. febr. 5. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, február 13-ra vagyok kiírva. Szóval igen, lehetsz! Én az első ijedtség után örültem neki, de ha nem akarsz még babát szedj gyogyit.
2008. febr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az előváladékban is lehetnek spermiumok. Így lehetséges. persze ez attól is függ, hol tartottál a ciklusodban. Ha közvetlenül a mensi előtt vagy utána, akkor kisebb az esély, ha a félideje körül, akkor nagyobb. Legközelebb inkább védekezzetek.
2008. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tamás73 ***** válasza:
100%
Persze,hogy terhes lehetsz,nem is értem,hogy lehet így dugni?
2008. febr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ennek a védekezési módnak az "eredménye" van most a kezembe.szóval vigyázz,ha nem akarsz babát.
2008. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A 3.ik válaszoló obszcénságát egy nyílt fórumon azért kiábrándítónak tartom.Én is szoktam ide elég drasztikusan,fájón fogalmazni,de az obszcénság egy nőre,és egy leendő anyára nézve kiábrándító.

Én is azt javaslom,ha nem akarsz babát még sehogysem,akkor maradj a gyógyinál,ha nem gond ha "becsúszik",akkor hajrá.Ennek a védekezési módszernek nagy rizikója van,de a peteérést le tudod mérni ovuteszttel,vagy hőmérőzéssel.Ha ezzel kapcsolatban kérdésed van,írj privit,szívesen segítek.Egy öreg róka

2008. febr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sztem se durván, se bántón nem kéne válaszolni! Én is kaptam már durva, lekezelő választ. Pedig az ényémnél voltak már sokkal ostobább kérdések is! Na ja és mindenkinek más az "egyértelmű"!!!
2008. febr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nos természetesen lehetsz babás, de ennek az esélye 1% és 99% hogy nem.Nem értem hogy miért írják azoknak akik nem akarnak babát azt, hogy "persze terhes vagy irány a doki meg a sok hormontabletta meg minden" és annak aki gyereket akar annak meg azt hogy " nem lehetsz csinálj tesztet és türelem sok próbálkozás kell meg bla-bla-bal...".Van aki gyereket szeretne és minden nap együttvannak és mégis hónapok, évek kérdése, persze tisztelet a kivételnek! Bocsi eltértem a választól de ez igy van. Szerintem nagy valószínűséggel nem vagy terhes de legközelebb védekezzetek másképp is.Bár én is védekeztem így hogy "hatvannál kiszállt" és bevélt persze ezt csak akkor ajánlom ha nem gond ha mégis becsúszik.És ha idegeskedsz nagyon hogy vajon baba lesz e akkor lehet pár napot az idegeskedéstól késni fog.Nyugi nem vagy babás!
2008. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm h írtatok!!! Nem vagyok terhes hála az istennek!!! mert én csak 15 éves vok!!!
2008. febr. 6. 18:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a megnyugtatásod kedvéért. Én évekig megszakításos módszerrel szeretkeztem a férjemmel, és mégsem sikerült be a baba.(Nem lett volna gond, ha sikerül.)Ez azért még nem azt jelenti, hogy nálatok is így lesz, de ha már 15 évesen szexelsz, ne csak az aktus után jusson eszedbe, hogy baj is lehet belőle. Mindenképpen védekezzetek, ha nem akartok idő előtt gyermeket vállalni. Minden jót.
2008. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!