Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányok általában mennyi...

A lányok általában mennyi idő, míg elmennek? És vitől izgulnak fel a legjobban?

Figyelt kérdés
még szűz vagyok, és nemsokára elfogom veszíteni, h csináljam a lánnyal?
2009. júl. 25. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
21%
hát nem tölled az biztos
2009. júl. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk!
2009. júl. 25. 19:32
 3/6 anonim válasza:
66%

lol :D /boccs OFF/


Am passz, fiú vagyok...

2009. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Erre nincs recept. Van, hogy az ember lánya elmegy 5 perc után, van, hogy kell egy óra, és előfordul, hogy nem is élvez el. Sőt van olyan lány, aki soha nem éli át az orgazmust. Az, hogy ki mitől izgul fel, megint változó. Én például imádom, ha a barátom a mellemmel játszik, de volt itt is már kérdés azzal kapcsolatban, hogy a lány nem érzett szinte semmit, ha a barátja a mellét izgatta. Egy tuti recept van: Figyelj oda a lányra. Figyeld a reakcióit, nyugodtan kérdezhetsz is tőle, hogy mi tetszik neki, mi nem. Kommunikáció!
2009. júl. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a 3. válaszolónak, köszi, sokat segített
2009. júl. 25. 20:12
 6/6 Akemi Akita válasza:
Nem biztos hogy első alkalommal sokáig fogod bírni, de a legtöbb srácnál így van. Maszírozd meg a hátát puszilgasd a nyakát... A többi már ösztönös.. Idővel mindent kitapasztalsz.
2021. ápr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!