Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örök kérdés: szűz-e a lány...

Örök kérdés: szűz-e a lány puszta orális és ujjazás után? A szűzhártya nem szakadt át.

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy biológiailag talán igen, de egyébként...
2009. júl. 26. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Addig szűz, amíg hímvessző nem járt benne. Tehát ujjazhatod, ill. nyalhatod, attól még szűz marad, tehát a szüzességnek SEMMI KÖZE a szűzhártyához -.-'''''
2009. júl. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi! De én vagyok a lány :-))
2009. júl. 26. 15:10
 3/20 anonim ***** válasza:
65%

Én ezt soha nem fogom megérteni!!!Én szerény véleményem szerint köztudott hogy sportolás közbe is elszakadhat a szűzhártya, és elszakadt ok,de attól az a csaj még szűz!!!Szerintem a szüzesség elvesztése akkor mondható ha lefeküdt egy sráccal!!!

Mert azért nem rosszból de ha pl. biciklizés közbe elszakadt a csaj szűzhártyája, és a pasija megkérdi h szűz-e a srác megkérdi hogy hát kivel, hogyan stb.erre a válasz:biciklivel!!!abnormális!!!!

2009. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem is, ha a bicikli szakítja el, akkor attól még szűz, ez tuti, mert nem szexuális kapcsolat miatt szakadt át. De az orális és a petting már szexualitás, ezért kétséges számomra, hogy a szüzesség megmarad-e, hiába marad meg a szűzhártya. De az meg milyen már, hogy ha azt mondom, hogy nem vagyok szűz, közben meg a szűzhártyám megvan...
2009. júl. 26. 15:13
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
ugyanaz a véleményem mint az első hozzászólónak!
2009. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
az hat,nemtom hogy nem ertik meg soha
2009. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%

Egy lány addig tekinthető szűznek, (még akkor is, ha a szűzhártyája már nem ép, vagy teljesen átszakadt) amíg nem jön létre olyan testi kapcsolat két különböző nemű között, aminek során a két nemi szerv érintkezik. Tehát biológiailag szűz. Legalábbis így tudom.

Egyébként meg… ez egy nagyon jó kérdés. Az orális szexel és az ujjazással már szerzett valamennyi szexuális tapasztalatot, emiatt merülhetnek fel kérdések szerintem. Viszont még semmi (vagy legalábbis sokkal kevesebb) tapasztalattal rendelkezik a szeretkezés és a konkrét szex terén, mint egy aktív nemi életet élő lány.

Tehát ha rám lenne bízva én azt mondanám, hogy szűz.

Ha valamit nem jól tudok ezzel kapcsolatban, elnézéseteket kérem. Én így gondolom, persze lehet, hogy nem ez a helyes, még tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

(zárójelben megjegyzem, mert nem ez volt a kérdés, de szerintem nem kell sehova rohanni, nem verseny, és aki azt csinál belőle, az butaságot követ el.)


17/L

2009. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
A petting nem szex. Ha nincs behatolás (pénisszel), akkor a lány szűz. Vili?
2009. júl. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem mondanám, hogy elsiettem, 23 vagyok és lány
2009. júl. 26. 15:40
 10/20 anonim ***** válasza:

15:25 vagyok...


Bocsi, a koroddal és a nemeddel nem voltam tisztában, mikor megírtam, a válaszom.

ennek ellenére én fenntartom az állításom, miszerint nem kell rohanni, és örülök, hogy mások is így látják.

pusztán a testi örömök hajszolása miatt nem fogok lefeküdni senkivel, az, hogy a szüzességem így veszítsem el, arról szó sem lehet, ehhez érzelem kell, anélkül nem működik... ;)

és őszintén örülök, és gratulálok, hogy vannak még olyan lányok, akik nem fekszenek össze fűvel-fával... :) szerintem ez így helyes! :)

2009. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!