Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Örök kérdés: szűz-e a lány...

Örök kérdés: szűz-e a lány puszta orális és ujjazás után? A szűzhártya nem szakadt át.

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy biológiailag talán igen, de egyébként...
2009. júl. 26. 15:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én már nem éreztem magam szűznek LELKILEG az első igazán komoly petting után. Csak a lelki részéről beszélek, a biológiát tudom.
2009. júl. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
basszus fiúkra is mondják,hogy szűz vagy nem egyszóval volt e már lánnyal..pedig nekik nem szakad át semmi.Ha bekerül a pénisz a hüvelybe akkor száll el a szüzesség.ennyi.nem máshogy
2009. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Más a biológiai része (ez tény, pénisz, szex. stb) és más, hogy ki hogy ÉRZI, kinél hol a lelki határ (terrmészetesen a szeretkezés előtt). Van aki még akkor is szűznek érzi magát, amikor "csak egy kicsit dugta be" (ahogy itt is sokszor olvasni) és van akinél már egy bevadulósabb simogatás is elég ahhoz, hogy ő úgy érezze. Érzéssel meg nem lehet vitatkozni, ha nem csak szigorúan a biológia részét nézzük.
2009. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%

Még egy ilyen kérdés, és kiugrok az ablakon.

Olvasd el az előző kérdéseket.....és a válaszokat rá.

Biológiailag ja, meg amúgy is ja. -.-

2009. aug. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A hártyának semmi köze a szűzességhez. Az kiaszakadhat sportoláskor is, de van, hogy egy lány anélkül születik.

Szvsz egy lány azután nem szűz, hogy testi kapcsolata volt valakivel. Szóval, ha egy lány egy lánnyal szeretkezik, akkor sem szűz már.

2009. aug. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
0%
hat ez jo kerdess erre en is kivancsi avgyok mert en sem tudodm ha meg szuz vagyok e?:|. haa tenleg eccer meg ujazztak el veszitheted a szuzeseged? mert mikor .... meg kerdezte az illeto h szuz avgyok e?:|. lehet h mar sportolas kozben el szkadat .:).
2009. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azzal jön, hogy a szűzhártya léte vagy nem léte nem jelent semmit.

Akkor ok, ne vegyük figyelembe (bár én a szüzességem elvesztését a szűzhártyám átszakadásától számítom, de mindegy). Szóval ezek szerint szerintem ha megujjazott, akkor nem vagy szűz, vagyis nem vagy "érintetlen". Ugyanis ha a szűzhártyát teljesen kiiktatjuk a történetből, akkor nem szűz az, akinek szexuális kapcsolata volt egy másik emberrel. (Ergo megujjazott, kinyalt...nem vagy szűz).

De az én véleményem: van szűzhártyád, nem dugott meg-szűz vagy.

2009. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát sportolás közben max az élsportolóknak szakad át. Attól hogy valaki körbebiciklizi az utcát még nem fog átszakadni neki. Kivéve ha furcsa szögben próbálkozik a bicikli ülésével. Elég pancser lehet aki sporttal át tudja szakítani. Én ritmikus gimnasztikáztam több éven keresztül mégsem szakítottam el. Persze nem is dugdostam fel magamnak a buzogányt.
2009. aug. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha csak a szűzhártya meglétét vesszük, akkor szűz vagyok, pedig már lefeküdtem a barátommal. Genetika, hogy kinek mennyire rugalmas a szűzhártyája. Amikor új nődokihoz mentem, mondtam neki, hogy azért vizsgálatnál csak óvatosan, mint egy szűzlánnyal:)), mert az viszont fájt, a szex pedig nem.
2009. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Kedves kèrdező, èvek teltek el az utolsò üzenet òta.

1 kèrdèsem lenne, hogy szűz vagy mèg?

2014. ápr. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!