Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 28 éves kerekesszékes fiú...

28 éves kerekesszékes fiú vagyok születésem óta és még szűz szeretném már elveszíteni de sajna a lányok elhatárolódnak ettől (prostira meg nem elég a rokkant nyugdíj) valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 18:31
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
58%
kerekesszékes lányt keress... biztos meg lehet oldani
2012. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
65%
Pedig itt a hivatásost látom az egyetlen megoldásnak. Ha svéd állampolgár lennél akkor havonta egyszer állná az ottani tb de hát Mo. a büdös életben nem fogja még csak megközelíteni sem az ottani életszínvonalat és életfelfogást.
2012. aug. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 ASOT ***** válasza:
96%

lehet durva leszek de őszinte előre is bocsánat érte.


Kib@szott nehéz lesz így.

Ha nincs pénzed egy jóféle k*rvára, akkor mivel kerekesszékes vagy és ma már van internet ami anno nem volt, így csak az internetet tudom ajánlani annak reményében h találj egy lányt aki talán elfogad majd így, és le is fekszik majd veled.


Nem 1 ilyen srácról hallottám már..aki talált barátnőt...de volt akit el is hagyott mert hosszú távon nem bírta. De volt akivel a mai napig együtt is van.


Ha amugy normálisan nézel ki, akkor ahová csak tudsz neten regisztrálj fel tegyél fel képeket őszintén írd le magad és h társat vagy partnert keresel.

2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
nem ismerek egy kerekes székes lányt sem szellemileg teljesen topp-on vagyok csak egészséges barátaim vannak...
2012. aug. 28. 18:36
 5/46 anonim válasza:
61%

azt azért undurítónak tartom, hogy a TB kurv@t fizessen...már ne haragudj de ez undorító!


Szerintem mindenkinek van valami baja, van valami gond ami miatt nem megy neki...ez most láthatóbb és kézenfoghatóbb. De! Nyugi, semmi vész...majd találsz valakit a lényeg hogy gőz erővel keresd, és ne k*rtvát meg ne is arra...kapcsolatot keress!!!

2012. aug. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem itt nem a kerekesszék a gond. Szerintem nem vagy valami szép, meg nem is dolgozol, így nehéz bárkivel is kapcsolatot kialakítani.

Engem például, ha az egyéb dolgok rendben lennének veled, nem zavarna, hogy mozgássérült vagy. Emlékszem régebben az im-ben volt ilyen cikk, amiben volt egy nagyon szép kerekesszékes fiú is, nekem nagyon tetszett, biztos találkoztam is volna vele.

Összességében szerintem kihagytál néhány egyéb fontos tényezőt magadról.

Én a helyedben olyanoknál próbálkoznék, akik olyan helyzetben vannak, mint te.

2012. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 ASOT ***** válasza:
85%

Sajnos a mai világ olyan hogy ha a srácról fent van egy jó kép és jóképű is, vagy legyen az nő, és kedves és szinte minden stimmel vele, DE! megtudják h kerekesszékes , ergo egyből a nyomorék-szó jön le. És szépen csendben lelépnek.


Persze itt a gyakorin sokan írják majd h húú nem így van meg ők nem ilyenek lennének...biztos akad ilyen nem mondom h nem, dehogy mindenki ilyen tündéri lenne azt erősen kétlem....


és Öregem ha akad maaajd pénzed akkor fizess meg egy jóféle k*rvát! Amíg nem találsz valaki normálisat.

2012. aug. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
35%
Neten nincsenek olyan fórumok, közösségi oldalak, ahol hozzád hasonlókkal tudnál ismerkedni?
2012. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 ASOT ***** válasza:
még annyi, ezzel nem azt mondtam h nem létezik ilyen nő vagy férfi fordított helyzetben, csak ritka mint a fehér holló....
2012. aug. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
kinek mi a szép ugye de ha szeretnéd küldök képet ez van ezt dobta a gép nem tudok változtatni rajta
2012. aug. 28. 18:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!