Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 31 éves vaok és még szüz,...

31 éves vaok és még szüz, ciki-e? Nekem fontos hogy csak olyannal aki érzelmileg kötödik hozzám, és ne csak én ő hozzá, mert ez kevés.

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 20:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 barátom 2 éve, ő sem szép, 21 évesen én voltam az első barátnője. Cseten ismerkedtünk meg, és csak hülyíteni akartam, de aztán beleszerettem. Szóval még van esély a dologra.
2009. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szerintem kisebbségi komplexusod van! MINDEN férfiban van szeretni való. Mindegyiknek van szexepilje, vagy bármi, amibe bele lehet szeretni, amire rá lehet gerjedni.

Én momentán ismerek egy pasit, 31 éves, duci (sokak szerint kövér), szemüveges....de olyan szép szemei vannak, és olyan kedves, vicces, aranyos....áá...szóval látod? Engem is csak megfogott valamivel! ;-)

Egyébként neki sincs nagy önbizalma, csak kifelé mutatja. Tedd te is ezt!

Ja, és nem ciki, hogy szűz vagy! Én elkapkodtam kicsit...és már bánom. Mert amint hallottam, az én kiválasztottam is az, 31 évesen...Bárcsak én is az lennék, hogy együtt fedezzük fel, milyen jó is a szex!

:-)


19/L.

2009. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!