Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak a fiúnál ciki, ha szűz...

Csak a fiúnál ciki, ha szűz mondjuk 20-23 év fölött? Akik így gondolkodnak, miért csak az egyik nemnél veszik ezt cikinek?

Figyelt kérdés
Másrészt miért ciki szűznek lenni akár 24 fölött is?
2011. nov. 1. 18:39
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
28%

nem csak a pasinak, nőnek is ciki. hogy miért? mert elmond valamit az illetőről, ha ennyi idő alatt nem tudott kialakítani olyan normális kapcsolatot, amiben elveszthette volna. ezért. lehet védekezni a ' megfelelőnek tartogatom magam', de egyszerűen kizártnak érzem, hogy 21-22-23 stb éves ember életében nem volt olyan , akivel ezt megtehette volna...aki vallás miatt nem veszti el, az más.

19L

2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
87%
Nem az, csak a mai elcseszett világban az a menő, aki össze-vissza baszik, mint az állatok.
2011. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
37%

Osztom az első véleményét!

Csak ezt sokan nem ismerik be, de így van!

2011. nov. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
93%
Énszerintem nem ciki! Ha valaki önnön hibái miatt nem tudott kapcsolatot kialakítani akkor miért kell leszólni?Talán akkor kevesebbet ér? Még mindíg sokkal jobb mintha 12-15 évesen vesztené el! Na az a ciki nem a faláb!
2011. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
98%
És kedves első és harmadik, ha megtudjátok egy (leendő) ismerősötökről, hogy ebben a helyzetben van, akkor hogy viselkedtek vele? Fintorogva elhúzódtok, és kerülitek a társaságát? Vagy mi? Milyen hatással van a cikiség az életükre?
2011. nov. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
25%

ma 19:05

Nem.

Neki a magánügye, nekem meg a privát véleményem.

Ez pont olyan, mintha kiderülne valakiről, hogy b*zi. Engem nem izgat, nem diszkriminálok senkit emiatt.

A fent említett dolgot sem nevezném cikinek, de valószínűleg oka van, csak azt nem bírom, mikor ezt akarják mindenkire ráerőltetni, lenézni azokat, akik 15-16 évesen már túl vannak rajta, és isteníteni kell azokat, akik 20 év fölött még szüzek, pedig nem egy nagy dicsőség...

2011. nov. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 A kérdező kommentje:
És az miért dicsőség, és miért elfogadható, ha valaki már 14 évesen túl van rajta, csak, hogy elmondhassa mindenkinek, meg minél hamarabb meglegyen ez is címszó alatt... :D
2011. nov. 1. 19:22
 8/55 anonim ***** válasza:
22%

nem dicsőség, de elfogadható


első barátnőm 14 volt én 17, szerettük egymást...és nem azért történt meg mert el akartuk veszíteni

2011. nov. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
28%
Látszik az első hozzászólásán, ohgy éretlen még (pisis 19 éves). Miért felmentés a vallás? Mitől természetesebb az, ha valaki "vallásom miatt" szűz még 23 felett, mint "én így döntöttem"? Na ezt válaszold meg!
2011. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
95%
Igazából fordítva nagyobb az igazság! Aki 20 felett még szűz azt lenézik aki meg már 12-14 éves korában túl van rajta azt meg "menőnek" tartják! Pedig lényegében azok még nagyonis gyerekek!
2011. nov. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!