Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetek terhes, ha még szűz...

Lehetek terhes, ha még szűz vagyok, de megujjaztak?

Figyelt kérdés
A barátom ujjazott meg, de előtte rögtök a saját farkát fogdosta, de nem volt spermás... Ettől lehetséges, hogy terhes vagyok? Nagyon izgulok emiatt. Ez pár napja volt, és ma valami fehér truttyót találtam a bugyimban. Ez azt jelenti, hogy meg fog jönni, nem?

2012. szept. 10. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

gratulálok, terhes vagy

orvos azonnal

2012. szept. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
25%

egy kicsit még utána kéne nézned hogy mitől is lehet teherbe esni... nem mondom hogy ne szexszelj még ennyi idősen de legyetek óvatosak!!


amúgy ettől még nagyon kicsi az esélye hogy teherbe ess.. csak óvatosan!

2012. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy buta vagy és éretlen.
2012. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

" nem mondom hogy ne szexszelj még ennyi idősen de legyetek óvatosak!! "


Mennyi idősen? Nem is írt kort. A kérdéséből nem nézik ki többet 14 évnél, akkor pedig NE szexeljen...

2012. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te még nem is menstruálsz, hogy azt sem tudod, hogy mikor jön meg "ma valami fehér truttyót találtam a bugyimban. Ez azt jelenti, hogy meg fog jönni, nem?" ???

Hány éves vagy 13-14?

Biológiát kéne talán tanulni, és nem mindenfélét feldugni magadba.

2012. szept. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ezen nagyot virultam. Hány éves vagy, tényleg?
2012. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

"Mennyi idősen? Nem is írt kort. A kérdéséből nem nézik ki többet 14 évnél, akkor pedig NE szexeljen..."


ez így igaz.. ha a gyerekem lenne elbeszélnék vele.. de nem hinném hogy itt ha azt mondod neki ne szexszeljen akkor az úgy is lesz...

2012. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok naív, hogy bárki is a kérdezők közül megfogadná az ilyen tanácsot. Csak véleményt kért én meg leírtam...
2012. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

nem tudom hány éves vagy drága,de ha közösségi oldalra ilyen butaságot irsz ki nem lehetsz valami értelmes...ne vedd a szivedre!!

ha megújjaztak attól nem lehetsz terhes...!!!!!jobban is utánna tudnál nézni...vannak már a neten felvilágositások orvosok által lányoknak ill. fiúknak is!szerintem mindenképpen olvasd el te is és a barátod is minél hamarabb!mig nem leszel legalább 17 ne is próbálkozz szexel én,azt ajánlom neked!másodszor,ha megjön akkor előszöris barnás pecsételős foltokat fogsz látni,majd utánna fogsz vérezni erre kérdez rá...édesanyád felvilágosit!

2012. szept. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!