Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lány vagyok.! Lehetek...

Szűz lány vagyok.! Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
Április 27-én pettingeltem a barátommal.(annyi volt az egész,hogy izgatta a csiklómat.. meg megpróbált megújazni.. de az vagy 2mp volt mert nagyon fájt... egy kis előváladék kerülhetett a kezére,de nem biztos..!Május 8-án megjött a menszeszem...3 nap erős 2 nap barnázás ahogy szokott...aztán most június 9-én jött meg.. szintén három nap erős ma már csak barnázás,de ma egy kicsit szédültem,lehetek terhes? Mennyi esély van rá?
2012. jún. 12. 13:55
1 2 3
 1/23 Csiß ***** válasza:

"Mennyi esély van rá?"


0%

2012. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

nem hiszem. :)

de azért ezzel a váladékos dologgal csak figyelmesen.

2012. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán nincs étvágyat... :/ Csak mert,hogy mondják hogy terhesség alatt is lehet menstruálni.. :/
2012. jún. 12. 13:58
 4/23 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem tudsz semmit, akkor minek pettingelsz, meg szexelsz hamarosan? Először talán tájékozódni kéne.

Hány éves vagy? 12?

2012. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

"megújazni"


az nem rossz...

2012. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
14 :s már 8 hónapja vagyunk együtt... és kiakartuk próbálni :ss tudjuk hogy butaság volt..!!! És nem fogok lefeküdni vele egy jó darabig...!!!
2012. jún. 12. 14:09
 7/23 Csiß ***** válasza:
Biológia órán kicsit figyelhetnél :)
2012. jún. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Biológia órán azt mondta nekünk a tanár,hogy pettingel nincs semmi.. baj.. nyugodtan lehet.. de olyanról nem beszélt,hogy abból esetleg terhesség is lehet:s De mennyi esély lehet így rá?
2012. jún. 12. 14:14
 9/23 anonim ***** válasza:
Akkor lenne rá esély, ha a barátod előváladéka került volna a kezére és úgy ujjazott volna meg. De a sajátodtól miért lennél terhes? Önmegtermékenyítés?
2012. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Csiß ***** válasza:

A biológia tanárral szoktatok pettingelésről beszélgetni?:O

Vagy ő tartja az iskolában a szexuális felhomyályosítást?:)

2012. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!