Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki megkérdi szűz...

Ha valaki megkérdi szűz vagyok-e, én meg azt válaszolom, hogy nem kötöm az orrára, abból rögtön rájön, hogy nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 10:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

40 évesen ne mond meg ha még szűz vagy, 15 évesen még simán

különben meg egy férfin max annyira látszik, hogy mennyire izgul meg bénázik, fel tudja e húzni a gumit, stb

2012. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok, és nem vagyok az
2012. szept. 12. 22:17
 13/14 anonim válasza:
54%
Ebben az esetben semmi szégyellnivalód nincsen. Ha szűz vagy ha nem. De ez olyan dolog mint a nyuszika meg a medve: Ha van rajta sapka azért, ha nincs azért. Ha azt akarja akkor k.va vagy, ha nem akkor szűzk.va. A szexuális életed meg magánügy. Én 20 voltam mikor elvesztettem. na akkorra már kezdett gáz lenni, mert nagyon tetszett a lány és nem akartam elbénázni. De lányoknál sincs ez fordítva sztem.
2012. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ilyeneket kell rá válaszolni:


- Nem, mérleg!

- Hátulról még az!

- Annyira vagyok szűz, mint te!

2012. szept. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!