Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ezen az oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezen az oldalon rögtön lehurrogni, aki húszon túl is szűz?

Figyelt kérdés

Ha lány az illető, akkor egy csomó mindenki azt írja, hogy biztos ronda és túl magasak az igényei és stb..

Ha meg srác, akkor azt lehet olvasni, hogy ronda, bátortalan stb.

Viszont lehet, hogy mindkét esetben egy értelmes huszonéves emberről van szó, aki nem akar senkit kihasználni és nem akarják, hogy kihasználják.


Most komolyan, a média miatt vagy mi miatt van az, hogy aki huszonévesen is szűz, az már rögtön ,,hibás"?


TISZTELET A NEM LEHURROGÓKNAK!!!


2012. ápr. 13. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs gond vele, de nem itt kell beszámolni az életedről, és persze azoknak se akik már nem szüzek.
2012. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

én 19 vok és szűz.

amint megtudták azok a nőknek nevezhető izék, eltávolodtak, elpártoltak tőlem.

komolyan mintha leprás lennék.

2012. ápr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez amúgy egy nagyon érdekes dolog. Én nem tudom, mikor alakult ki az emberekben az, hogy a szüzesség bár hány évesen is gáz? Tehát mivel több az az ember, aki már egyszer dugott (vagy akár 1000-szer, nem ez a lényeg), mint az, aki még soha?
2012. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel se több vagy kevesebb, max. ha nagyon fiatalon, akkor elgondolkoznék, hogy hoppá. De ez olyan, hogy kinek mi a fiatal.

Se több, se kevesebb, de valamikor mégis kialakult, hogy x idő után gáz vagy.

2012. ápr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
mert gáz, ilyen egyszerű
2012. ápr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert automatikusan sok más tulajdonságot is párosítanak hozzá, és igazából azt gondolják gáznak, nem a szüzességet. Csak túl ostobák, hogy erre rájöjjenek. Az meg tényleg érdekes, hogy ha adott egy gonosz szűz ember, és gyorsan szexel egyet, akkor már nem szűz létére tök normálissá válik?


Amúgy nekem még soha nem volt ebből gondom. De a hétköznapokban még soha nem is jött fel a téma, nemúgyám, mint ahogy egyesek leírják, hogy kiröhögik az osztálytársak, aki még szűz...

2012. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok, még egy dolog. Én mondjuk egy picit öregebb korosztály vagyok (22/f), és egy picit elitebb, XII.kerületi általános iskolába jártam (tényközlés, nem nagyképűség) de ott volt egy lány, aki azt hiszem 13 évesen már nem volt szűz. Miután kiderült, "szegénykémnek" állandóan összesúgtak a háta mögött, baromira lenézték. Ez ennyi mindentől függ? Mitől lett az évek alatt gyakorlatilag természetes, hogy az embernek 15-16 évesen szexuális életet kell élnie?
2012. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy a tv, meg hasonló hülyeségek miatt hiszik ezt, szard le más ember véleményét, ha te nem érzel hiányosságot, akkor nem, egyébként én nem vagyok szűz, de nem tervezek semmi ribanccal összejönni, ha olyanra támad kedvem beugrok egy háziprostihoz, és nincs gond.
2012. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ennyi embert megmozgatott a kérdés, elég sokféle megközelítést írtatok le.


Én csak azt tudom, hogy valami miatt kialakult a társadalomban, hogy x idő elteltével ciki, ha valakiről kiderül, hogy nem volt még szexuális élménye és ez nemtől független.

2012. ápr. 13. 18:19
 10/19 anonim ***** válasza:
Én még sose hurrogtam le senkit azért mert szűz, sem a valóságban, sem itt. De azt meg kell jegyeznem, hogy találkoztam már (élőben) olyan pasikkal, akik késő huszonévesen még szüzek voltak, se kézfogás, se csók, se egy lány, se semmi, és nekik a szociális készségeik nagyon gázosak voltak. Három különböző pasiról van szó, de ez az egy vonás mindegyikben megvolt.
2012. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!