Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hosszú idő telt el, én akarom,...

Hosszú idő telt el, én akarom, ő nem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy barátnőm, ő 17 és én 18 vagyok. Lassan 1 éve és 3 hónapja leszünk együtt. Régebben, még az 1 év előtt, gondolkoztunk azon, hogy lefekszünk, voltaképp ő vetette fel a dolgot. De azóta már nem akarja. Idő közben volt 1 szakításunk is, de vissza jött hozzám azzal, hogy szeret. Én idő közben most megint felvetettem. Azt mondja, hogy ő még nem akarja. De én már túl szeretnék lépni a pettingen. Lassan fél éve ezzel vagyunk el, kicsit újítani szeretnék, de ő nem.

Mind ketten szüzek vagyunk. Én szeretem. Várni tudnék rá akármeddig, csak már nagyon nehéz, mert vágyom rá.

Szerintetek, meddig érdemes várni? És szerintetek mi az oka, hogy nem akar?


2009. júl. 30. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem ezt tőle kéne megkérdezned h mi az oka annak h nemakarja. sőt, sztem egy ilyen hosszú kapcsolat alatt, már illene vmit elfogadható indokkal szolgálnia, és nem csak hitegetnie h majd eccer vmikor. sztem ez így nem igazságos.
2009. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát nem is tudom...

régóta vagytok együtt.

szerintem ne tervezz elöre. ha ott a hejzet, és csak játszadoztok, vedd át az irányitást ha már unod a 'töketlenkedést' pattanj rá, csak nem fog lerugdosni.;) az biztos h egy raklap önbizalom kell hozzá, de ha te nem kezdeményezel, várhatsz mig ö fog. az meg kitudja mokor esik meg...

vagy azt is eljácchatod ha már tényleg unod, h félúton otthagyod. mikor már jól érzi magát, megmondod h vagy jöjjön a fojtatás vagy akkor fojtassa magának:D

ha van esze nem hagyja ki... és am lehet fél az elsötöl. nekünk kicsit bénázás volt, de na... csak összejött... bár ö nem volt szüz... de én igen, de mivel(hálistennek)átvette az irányitást jó volt... nagyon figyelmes volt:D ha csinálsz egy romantikus környezetet, és szépen lassan haladtok, nem hiszem h nemet mond.

kitartás:D

2009. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kedves második: nem minden lány szereti ha letámadják.. velem is így történt, úgy éreztem mintha megerőszakolnának.. persze nem lett a végén semmi mert tökönrúgtam de az más kérdés:D azóta megtaláltam az igazit..


kedves kérdező: ne várd meg míg ő kér rá,hanem minden pettingnél próbálj kicsit továbbmenni(ne erőszakosan, ez nagyon fontos!).. ha ez nem jön be, izgasd annyira míg szinte ő ugrik rád:P

2009. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17:07 itt nem a megeröszakolás a lényeg... nem arra mondom. de ha már van egy nyuszi pasim akinek igenis kell a biztatás (mert magátol nem lép) akkor ha már ott a hejzet és a lány probálkozik ugy h felül lesz, és persze nem szó szerint pattanjon rá... hanem ha látja h nincs ellenére a fiunak, akkor miért ne... és ö kezdeményezett, és lehet jól sül el:D
2009. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22:19 es vok az elözöhöz h nem a lányt kell letámadni... a fiut... :P ha pasibol van még élvezné is hogy neki semmi dolga azon kivül h évezze... :D
2009. júl. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azért nem akar lefeküdni veled,mert megcsalt titokban,és már nem szűz.
2009. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!