Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség elvesztésénél...

A szüzesség elvesztésénél jobban fáj ha vastagabb a férfi hímvesszője? Vagy ugyanannyira fáj mint ha vékony lenne?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 17:54
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
hogy érted vékony?előbb meg nézed mekkora vastag és utána jőssz vele őssze?
2008. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem mind1...bár az én barátomnak 21cm!-és nekem egyáltalán enm fájt,csak annyira amíg tágultam,mert nem voltam eléggé benedvesedve.
2008. máj. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nah akkor elmondom! 17 éves vagyok, és szüz! Van már 2 hónapja egy barátom! Már nagyon szeretnénk egymással lefeküdni, de félek!:S Pedig már nagyon kívánom! De ő nem tudja hogy szűz vagyok! És a kérdésem azt takarja, hogy ha a nemi szerve vékonyabb, akkor nem fáj annyira a szüzességem elvesztése, minha vastagabb lenne? Bocsi, de ennél jobban nemtudom elmagyarázni!
2008. máj. 15. 18:07
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mindenképp mondd meg neki, h szűz vagy. Szerintem még örülni is fog neki. Ez nem ciki, az lenne az, ha már 20 pasi átment volna rajtad :-P Teljesen máképp fog bánni veled, pozitív értelemben!
2008. máj. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én azt mondtam neki hogy nem vagyok az!És az milyen lenne ha most meg mondanám neki hogy az vagyok?! El se hinné szerintem!:S:S
2008. máj. 15. 19:03
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én írtam, h szerintem mondd meg neki, h szűz vagy! Szerinted nem fog magától rájönni? De miért is kellene ezt titkolni? Attól, h azt mondtad neki, h nem vagy az és most megtudja, h mégis, egy normális pasi nem fog dobni. Ha pedig abban a tudatban fekszik le veled, h tudod, mit csinálsz, aztán meg mégsem, szerintem rosszabb, mintha őszinte lennél hozzá. Hidd el, örülni fog neki :-)
2008. máj. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia úgyis észreveszi rajtad hogy szűz vagy ! Amúgy meg neked nem lenen jobb érzés hogy odafigyelve gyengéden bánna veled mindha úgy hogy jaj már tudja mit kell csinálni és nem kell annyi előjáték?
2008. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
rá fog jönni ugy is! ülj le vele és mond el neki inkább elötte!
2008. máj. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen!
2008. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem mondasz el neki mindent? Hogy hibát követtél el, mert már az elején el kellett volna mondanod. Dehát az vagy. És félsz..

AZ őszinteség jóó!!!

2008. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!