Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan tudnám magamat tágítani...

Hogyan tudnám magamat tágítani? A barátommal tervezzük a szexet. Szűz vagyok és elég szűk, csak a mutató ujjam fér be szóval valahogy tágítani kellene. Valakinek van valami ötlete? :/ Az ujjazást annyira nem élvezem. :/

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a fiúra.
2012. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne tágítsd ki addig jó még szűk vagy ugy a legjobb! :))
2012. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Szúrj bele egy kést...és addig szúrd míg más lesz xd mégis mire gondoltál...

Hány éves vagy egyáltalán?...

2012. szept. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
majd a barátod kitágít ;)
2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
73%
Nem olyan baj az majd ha a fiú probálkózik akkor majd tágul szentem :)
2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Te most akkora nagy hülye kérdést tettél fel...

Sehogy nem lehet tágítani.

A hüvely rugalmas. Akik szülnek kitágulnak de utána ugyan úgy visszaáll a hüvely.

Majd a barátod megoldja


18/L

2012. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem kell tágítani sehogy sem. Normális esetben az embernek az ujja fér be, nem olyan, hogy egy nagy lyuk tátong ott, vagy valami még ha nem vagy szűz, akkor sem! Magadnak nem is nagyon tudsz több ujjat bedugni, legalábbis én már vagy jó 10 éve vesztettem el a szüzességem, de max 2-t, mert ahogy lenyúlsz, önkéntelenül megfeszíted a hasizmaidat kicsit.

De a szex az más, ha felizgulsz és nedves leszel, akkor simán becsúszik! Szinte biztos, hogy fájni fog, de nem nagyon, csak lassan csináljátok! Gyorsan még szűzhártya nélkül is fájhat, úgyhogy az úgy csak rosszabb lesz.

De nem kell tágítani, meg ilyen hülyeségeken ne izgulj. Az elsőhöz úgy kell hozzáállni, hogy úgyse lesz olyan nagy élmény, meg fájni is fog, de ez az ára annak, hogy később jó legyen!

Inkább úgy próbáljatok felkészülni rá, hogy sokat pettingeltek, eljuttatjátok egymást az orgazmusig anélkül, hogy bedugná. Így megismeritek a saját és a másik testét, mert egészen máshogy jut el az ember a csúcsra így, mintha maszturbál...

2012. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%
dugj fel tormát magadnak,az erős szűzhártya maró növény.
2012. szept. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%
Nem kell sehogy se tágítani magad!!! Ezt a pasid meg oldja! Amúgy meg a pasik nagyon szeretik a szűk puncit! 16/l
2012. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!