Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal le szeretnénk...

A barátommal le szeretnénk feküdni de amikor oda értünk megijedtem mert szűz vagyok még mert félek h ez még korai lenne 1 éve vagyunk együtt és 18 éves vagyok. Én is akarom csak az befolyásol h nem-e korai. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

ha megbízol benne akkor nem korai

ez is az egymásnak való örömszerzés

2012. aug. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak te érzed, hogy mikor vagy kész rá! Ha megbízol benne, szeretitek egymást, akkor oké, de ha kételyeid vannak, inkább hagyd. Hogy megijedsz, az teljesen normális dolog, nekem is így volt az elsőnél. Úgy volt, hogy na bele vágunk, és mondjuk, hogy bele is kezdtünk, félig-meddig, de én is féltem, és a "küszöbön" abbahagytuk. Másodszorra már sokkal jobban ment, fel kellett oldódni ebben is.
2012. aug. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve vagy vele és 18 éves vagy. Szerintem bátran tedd meg :)

Én is szűz voltam,3 hónap után feküdtem le a barátommal,előtte is játszadoztunk már de konkrét aktus az nem volt.


Nincs mitől félned a barátod nem hiába van veled 1 éve,biztos nagyon fog rád figyelni szex közben :)

18/L

2012. aug. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...És mit gondoltok arról h a szülők tudjanak- e ról mert ha elmondom biztos kiakadnak h ez korai még, de amúgy meg mindent elmondok a szülőknek.
2012. aug. 24. 12:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne előre jelentsd be, hogy na, most le fogok feküdni a barátommal, hanem utána, hogy megtörtént. Ha előre szólsz, az járhat majd a fejedben, hogy tudják, hogy épp most csinálod, mert pl. elmentél hozzá, vagy ő van nálad, és hidd el, zavarni fog a gondolat. Az jó, ha a szülők tudnak róla, de nem vagy már kislány, és 1 éve együtt vagytok, szerintem nem korai. Ha ellenezné valamiért a barátod, gondolom arról írtál volna, meg 1 év az nem 1-2 hónap. Szerintem utána mondd el. Én amikor lefeküdtem a barátommal először (másfél év járás után, és 16 voltam, mostmár lassan 4 éve együtt vagyunk), anyu kérdezett rá 1-2 héttel utána, és így beszéltük meg.

Sok sikert hozzá! :)

2012. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Olyan édike vagy, egyem is meg.

Mondjuk már 26 éves vagy, már megtörtént régen ez. :)

Remélem szuperjó volt!!!!!!!!!!

2020. dec. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!