Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Te jó ég! Van-e itt olyan...

Te jó ég! Van-e itt olyan ember rajtam kívül aki aránylag elégedett az életével?

Figyelt kérdés

Itt olvasom a sokadik segítség gáz-e, hogy 21-22 évesen szűz vagyok-e kérdéseket és közben rájöttem, hogy én már mindjárt 24 leszek és még mindig szűz vagyok.

Emlékszem, amikor körülbelül 2 éve rátaláltam erre az oldalra akkor még jókat röhögtem az itteni kérdéseken és válaszokon,azt hittem nekem nem lesz ezzel problémám.

Na és akkor következzék a kérdés:

További kellemes időtöltést kívánok az oldal látogatóinak!

(Két év múlva újra jelentkezek feltehetően még mindig szüzességem teljes birtokában.)


2012. szept. 15. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire fontos neked a szüzességed megléte vagy nemléte ? Nálam az elégedettség az életemmel teljesen mást jelent: egészség, munka, lakás ...! Mit sem érnél az életben, ha nem lennél már szűz, de még mindig otthon ülnél és a szüleid tartanának el ? vagy így van ? sztem ez nagyobb gáz ! :S
2012. szept. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
88%

"További kellemes időtöltést kívánok az oldal látogatóinak!"


Én javaslom, hogy 24 évesen menj vissza az általános iskolába, ugyanis ez nem kérdés. Te üszök:D

2012. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszadónak:

Hasonlóképpen gondolom én is!


Második válaszadónak:

Jó is volna visszamenni általánosba jelenlegi tudásommal színötös volnék és év végén kapnám a könyvjutalmakat.

2012. szept. 15. 12:11
 4/6 anonim ***** válasza:
hát .. jó nektek hogy csak ilyen problémátok van.. nekem . azon is kel gondolkodnom miből fizessek számlákat... suli mellet.
2012. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi értelme ennek a mondandónak...

A fő kérdésre: igen, aránylag elégedett vagyok, de persze mindig van miért küzdeni, van min változtatni. Attól még boldog vagyok :)

A 24 éves szüzességedhez gratulálok, nem tudom, kit érdekel?

Mikor én rátaláltam erre az oldalra, én is jókat röhögtem, sőt azóta is :) Persze azért normális kérdésekre normálisan válaszolok.

Köszönjük a jókívánságot. Hasonlókat!

Várunk két év múlva, de azért annyira ne őrizgesd, van, amit jobb elveszíteni, mint örökké tartogatni...

2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, én csak 1 évvel vagyok fiatalabb nálad, de jól halad az életem! Ide csak "kikapcsolódni" járok fel. Néha érdekes kérdéseknél segítőkészségem is előjön, hülye kérdéseknél meg trollkodhatom :)
2012. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!