Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valaha teljesen elégedet...

Lehet valaha teljesen elégedett egy ember, aki egykor kövér volt?

Figyelt kérdés
Már nagyon sokat fogytam, teljesen megváltoztam mind külsőre és belsőre, de mióta lefogytam az életem nagy része a súlyom körül forog. Azzal vagyok elfoglalva, hogy még mit hogyan kellene változtatni a testemen, hogy számomra jó legyen, és félek tőle hogy hízni fogok. A környezetem szerint nem vagyok kövér, sőt sokan dicsérnek, hogy milyen jól nézek ki, de én nem tudom elhinni. Rendszeresen mozgok, figyelek a kalóriákra, de úgy érzem nem vagyok boldog. Amikor kövér voltam sokkal boldogabb voltam, persze akkor is tudtam, hogy nem mehet ez így, de valahogy sokkal több önbizalmam volt... Persze nem lennék még egyszer kövér, ezt hozzá teszem! miért van ez így velem? Más hasonló cipőben?

2012. jan. 18. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
nem egészséges a belsőd. válj egészségessé. tai chi-zz.
2012. jan. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még tart a diétám, és még fog is nagyon sokáig (...) de szerintem nem valószinű hogy valaha is kitudom verni azt a szigorú kalóriaszámitást meg egyebeket a fejemből.
2012. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen !
2012. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!