Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már idelye hogy megtörténjen...

Már idelye hogy megtörténjen köztünk az első. Hogyan oldjam fel a gátlásait és a félelmét az első szexuális élménytől?

Figyelt kérdés
Én srác vagyok csak a barátnőmnek lesz az első. Nagyon fel akarom tüzelni és hogy jól érezze magát. Persze benne van hogy minden igyekezetem ellenére neki annyira nem lesz jó az első.

2012. szept. 16. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

az ideje az pontos j-vel írandó. Mellesleg az ilyesminek nincs ideje!

A gátlás oldáshoz meg bizalom kell. Ha az nem elég mély akkor megszakadhatsz akkor sem fog ellazulni. Főleg ha úgy tekint a szüzessége elvesztésére mintha a vágóhídra menne, mint sok hülye kiscsaj.

2012. szept. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Elsősorban ne mondogasd neki, hogy lazuljon el. Engem nagyon stresszelt ez a mondat. :) Egyébkén a hosszú előjáték segít.
2012. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
hát, figyelj oda a körülményekre nagyon.. üres lakás, szép tiszta meleg ágy, hagyj neki bőven időt, kérdezd meg hogy biztos-e a dolgában, fürödj meg előtte, ne legyen éhes, ne legyen tele, meg a hold is álljon úgy...
2012. szept. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem úgy tudnád feloldani a gátlásait meg félelmét, hogy hívsz egy tökös macsó srácot, te pedig elmégy addig moziba. :DD
2012. szept. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!