Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megtudja állapítani a nőgyógyá...

Megtudja állapítani a nőgyógyász hogy nem vagyok szűz? Mi történik egy ilyen vizsgálaton?

Figyelt kérdés

nah a lényeg h 3 hónapja vagyok együtt barátommal és lefeküdtünk..és anyum nem tudja..

nah..karácsonykor tervezem neki bejelenteni hogy "lefeküdnék xy-nal"...

és anyu azt mondta gyógyszert kell majd szednem...a lényeg h a doki meg tudja állapítani h nem vagyok szűz? vagy mi történik egyálltalán egy ilyen vizsgálaton?



2012. szept. 18. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem is fogja elmondani az orvos -.-"
2012. szept. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az orvos nem fogja elmondani anyukádnak, ha te nem akarod. Egyébként nem csak a szextől, pl sporttól is átszakadhat.
2012. szept. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem tudtam elnézést..sose voltam még ilyen vizsgálaton..
2012. szept. 18. 19:20
 4/12 A kérdező kommentje:
hogy folyik egy ilyen vizsgálat? mit kell vinni magammal?
2012. szept. 18. 19:27
 5/12 anonim ***** válasza:

anyukádnak nem kell veled a vizsgálóba mennie...egyébként az orvos megfogja kérdezni, hogy élsz-e nemi életet, mert aki él,azt már hüvelyen keresztül vizsgálja meg.

A vizsgálat attól függ, hogy mennyire lelkiismeretes az orvos.


Ha tabit akarsz iratni és lelkiismeretes:Először elbeszélget veled.

1.megnézi a cickóid, nincs-e elváltozás,megtapogatja őket egy spéci módszerrel(nem kell megijedni).

2.Megnyomogatja a hasad(mert kitapintható úgy is pár szerved),majd hüvelyen keresztül megvizsgál,ha elmúltál 18,akkor vesz mintát és elküldi rákszűrésre(18 felett kötelező évente 1x a rákszűrés).

2012. szept. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17 alatti vagy nem csodálom,hogy ezen agyalsz,mert korai volt ha meg 17 is elmúltál,akkor meg azért,mert 3 hónap semmi idő,megkérdezi tőled és ha szűz vagy másképp vizsgál meg,de amúgy ha ennyire nagylánynak gondolod magad valld be anyukádnak is
2012. szept. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ám azt szerintem nem az anyukád mondja meg, hogy gyógyszert kell majd szedned. Bízd inkább a nőgyógyászra.
2012. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"18 felett kötelező évente 1x a rákszűrés"


Na ez érdekelne, honnan vetted... ugyanis soha nem volt kötelező, ma sem az, max mindenkinek jól felfogott érdeke.


Kérdezőnek: igen, meg tudja állapítani, hiszen ez a szakterülete. Viszont az orvosi titoktartás köti, úgyhogy anyukádnak nem fogja elmesélni.

2012. szept. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
okéé köszönöm :) nah egy másik kérdés...anyum azt mondta h muszáj gyógyszert szednem..de én nem akarok...mármint nagyon sok rossz hírt hallottam a tabikról...hogy érszűkületet okoznak, elhízhatsz tőlük meg ilyenek...hogy győzzem meg anyut hogy a tabi "rossz" és hogy én nem akarok szedni?
2012. szept. 19. 13:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Sehogy :)))


Viszont: senki nem kényszeríthet rá, hogy olyan gyógyszert szedj, amit nem akarsz szedni!


Hanem mikor megnézett a doki, kérdezz rá a mellékhatásokra úgy, hogy anyukád is bent van... :)


Lehet, már nem is fog ragaszkodni hozzá, vagy esetleg te nem fogsz jobban tőle félni.


Esetleg kérdezd meg a dokit, milyen alternatívákat ajánl, melyik az, ami kevesebb rizikóval jár. Pl. hüvelygyűrű, vagy implantátum...


Lehet, találtok olyan megoldást, ami neked is megfelel, és anyukád is nyugodtan alszik tőle.

2012. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!