Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy két szűz...

Bratilla kérdése:

Lehetséges, hogy két szűz között annyira rossz az első alkalom, hogy a fiúnak is teljesen elmegy a kedve?

Figyelt kérdés
Mert eddig én csak olyat hallottam, hogy a lány az, aki egy életre megutálhatja a szexet. De mi a helyzet a fiúkkal? A barátom és én is szűzek vagyunk, és félek, hogy neki rossz lesz, mert félős, izgulós és tapasztalatlan vagyok, szerintetek?
2012. szept. 18. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

lehetni lehetséges.de kicsi az esélye.

Itt jön ki,hogy ehhez éretten kell hozzá állni.

ha normálisan egymásra figyelve kezdenek neki,akkor ilyen nem történhet

2012. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. De mégis, egy lány tud annyira béna lenni, hogy a fiú kiábránduljon belőle?
2012. szept. 18. 20:53
 3/11 anonim válasza:
42%

Nem.

Ha két ember szereti egymást, ezt meglehet közben beszélni.

Vannak akik ezen intim kapcsolatban is beszélgetnek egymással, és így segítenek egymásnak, felfedezni a kapcsolatot.A szeretet ha igazi, és nem felületes, ott nem lehet gond.

Egy igazán törődő szülővel miért ne lehetne ezt megbeszélni, kikérni a tanácsát, mind a kettőtöknek?


Persze Én keresztény házasság párti vagyok, a házasság előtt nem ajánlom.

De magán ügy.


Zsömle/lány

2012. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A törődő szülővel és a megbeszéléssel bajok vannak. Azért kérdeztem a Ti véleményeteket. :)
2012. szept. 18. 21:31
 5/11 anonim válasza:

Hát sajnálom, ezt nem tudtam.:(

Pedig a legjobban egy szülőnek kellene ezekre odafigyelni és segíteni.


Hát akkor javaslom egy szexológus tanácsát, persze nem tudom mennyi idősek vagytok.

Más most nem jut az eszembe...

Zsömle/lány

2012. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok???

Egyébként úgy látom még korai lenne ez neked.

2012. szept. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Nem akarunk még lefeküdni, meg semmi, csak valamelyik nap ez eszembe jutott, én meg már előre gondolkodom... :D
2012. szept. 19. 20:28
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon helyes,nyugodtan kérj előtte tanácsot.

jobb félni mint megijedni ügye?:D

2012. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, meg én amúgy is ilyen nagyon előregondolkodó, aggódó típus vagyok :D
2012. szept. 20. 15:41
 10/11 anonim válasza:
Nem tudom, hogy itt mi van... Most srácok vagy nem volt még dolgotok olyan szűz nővel akinek kellemetlen volt az első, esetleg az első pár aktus vagy nem értem miről beszéltek. Igen! Elég szar tud lenni a férfinak is, ha látja a nőn, hogy nem igazán érzi jól magát attól, ami elvileg az egyik legjobb dolog, szóval pont akkor, ha szereti eléggé a férfi a nőt, akkor megtudja egy kicsit viselni. No meg mikor gyakorlatilag nem tudod úgy csinálni, hogy ne fájjon neki, akkor az eléggé tehetetlen érzést okoz. Arra viszont nem hinném, hogy nagy esély van, hogy egy férfi emiatt megutálná a szexet.
2012. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!