Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Elmondjam annak a...

Mit tegyek? Elmondjam annak a pasinak, aki nagyon érdeklődik irántam, az első alkalom utáni rossz tapasztalataimat?

Figyelt kérdés
Egy éve vesztettem el a szüzességemet (21 évesen) egy autóban úgy kb. 10 perc alatt. Egy olyan pasival, aki akkoriban tetszett nekem, és én kis naiv azt hittem, hogy majd milyen jó lesz. De nem így lett. Igazából nem is akartam, de ő azt mondta, hogy legalább csak "kóstoljak bele", hogy milyen. Meg kíváncsi is voltam. Nagyon rossz volt, nagyon fájt, és semmi bevezetés nem volt, csak bele a közepébe. Ezután úgy éreztem, hogy nekem erre nincs többé szükségem, pedig a srác akart volna még többet is. De aztán szilveszterkor találkoztam egy igazi pasival, aki tényleg engem akar. Csak az a baj, hogy nagyon félek, mert nem akarom hogy neki rossz legyen, meg azt sem hogy nekem annyira fájjon mint az első. Szerintetek számoljak be neki az első alkalmamról, és arról, hogy bár nagyon szeretnék vele lefeküdni, és tudom hogy ő figyelne rám, mennyire szorongok?
2009. jan. 27. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem minden felekepp meseld el neki a rossz tapasztalatodat es ne felj attol h vele is rossz lesz,mert biztos h ha meghallja a tortenetedet, akkor megjobban figyelni fog rad..az a pasi aki elvette a artatlansagodat egy barom volt es ne felj, mert az uj pasi nem fog ilyen lenni..meseld el neki es jobb lesz.Hidd el.Udv.
2009. jan. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképpmondd el neki, az őszinteség nagyon fontos. Persze nem kell rögtön ezzel indítani, hanem amikor már jobban megismeritek egymást, és komolyabbá válik a dolog, akkor elmesélheted neki, mi történt. Biztos, hogy sokkal jobban oda fog rád figyelni, és így végre kellemes élményeket is szerezhetsz.
2009. jan. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos valahogy így történt nekem is az első alkalom,csak annyi negatívummal hozzá,hogy a pasi utána jó messzire elkerült és akivel találkozott úton-útfélen mindenkinek teljes részletesen elmesélte mi történt közöttünk.

Azt hittem belehalok! :-(((

Utána kellett 2év,mire megint kedvet kaptam a szeretkezéshez.A soron következő pasik sem voltak túl gyengédek és nem is törődtek vele jó-e nekem.(velük jártam is)

Aztán szerencsére találtam valakit,aki gyengéd és figyelmes volt velem-azóta is vele vagyok,4éve.Neki elmondtam minden.

Szerintem te is mondd el a fiúnak!Ha nem ilyen vadállat,mint amilyenekre én ráakadtam,akkor mindent úgy fog csinálni,hogy jó legyen neked.

Írtad,hogy szerinted figyelmes lenne.Nincs itt semmi probléma!!!Neki is az a lényeg,hogy mindketten élvezzétek,ne izgulj!Neki is jó lesz majd!

Gondolok rád! :-)

2009. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A 12:06-os véleményírónak: Köszönöm szépen hogy elmondtad a véleményedet. Sokat segít, hogy tudom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával. Megfogadom a tanácsod, és el fogom mondani neki. És örülök neki, hogy Te találtál magadnak egy gyengéd és figyelmes pasit. Így nekem sem tűnik lehetetlennek. :)
2009. jan. 27. 12:52
 5/8 A kérdező kommentje:
És persze az előző két véleményt is köszönöm. Mindenképp megfogadom a tanácsaitokat.
2009. jan. 27. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:

szia, nekem is angyon rossz volt az első én sem akartam csak a kíváncsiság vezetett...

Utána 3 évig még a gondolat is kirázott, aztán találkoztam valakivel. Neki elmondtam mindent és hogy undorodom az egésztől. Ő nagyon óvatosan szépen belevezetett a szépségeibe. 7 évig voltam vele együtt :o)

Mond el nyugodtan az a legtisztább. :o)

2009. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem attol függ h mien a csávo egyénisége mert ha elkezded neki osztani h ez nem passzolt meg az akkor felébreszted benne a nagy bizonyitási vágyat és az sosejo.
2009. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

szerintem mindenképp el kell mondanod neki gondolom már volt téma ilyesmi köztetek hiszen nem vagy kislány.ami volt megtörtént nem tehetsz ellene semmit ,nem kell felfogni úgy hogy minden férfi ilyen! mert ez nem igaz.hogy félsz vagy inkább tartasz tőle az érthető lehet hogy kissé kellemetlen lesz a következő is ezt nem lehet tudni ezért kell elmesélned hogy minden gátlásodat minden félelmedet tudja majd csillapítani.atől hogy nem leszel neki jó azt meg ne gondold,ha van közetetek érzelem akkor élvezitek minden percét.sok sikert és csak őszintén mondel neki hogy hogy hogy jártál az elsővel és kicsit félsz a fájdalomtol legyen nagyon óvatos veled!ha szeret megértő lesz .

2009. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!