Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hogy lehet, hogy...

Szerintetek hogy lehet, hogy egy 17éves szép, csinos és okos lány még szűz? 18/F Egyáltalán ti akartok ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehet, hogy talán még nem halt a nőknek azon része aki csak azzal szeretne sexuális kapcsolatot létesíteni( főleg az első alkalommal) akit szeret!
2012. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Valószínűleg azért szűz még mert okos és nem jött össze olyanokkal akik ez miatt furán néznek rá..
2012. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én akarnék simán! Ha neked ezért nem kell, akkor passzold át!
2012. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
...vagy csak nem tette szét a lábait az első szembejövőnek és van esze.
2012. szept. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Alapbol az a fura hogy ugy kérdezed hogy ez gáz e... hogy a fenébe.... akad még olyan lány aki normális és van esze, tud gondolkodni és nem az a lényeg neki h minél többen átmenjenek rajta, aki egy ilyen lányt megkap az nagyon is büszke lehet rá, mert a mai világban ritka az ilyen.
2012. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért mert,normális az értékrendje,van önbecsülése,és van esze, ha fiú volnék akarnék az biztos,én 19 évesen veszítettem el,és a barátom volt a legboldogabb,hogy nem voltam még senkivel.
2012. szept. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy lehet, h van esze és mondjuk fontosabb neki a tanulás, ahogy nekem is, mikor 17 éves voltam. 21 évesen veszítettem el a szüzességem, pedig sem csúnya, sem buta nem vagyok és még akkor is nagy erőfeszítést kellett tennem, hogy eldobjam az erkölcsi hozzáállásomat a szexualitás terén. Szerettem a barátomat, még ha azóta vérig is sértett már. És ez az erkölcsi lazultság okozza azt, hogy az az ember, akit a világ legjobb férjjelöltjének tartok hallani sem akar rólam! Úgyhogy ha így nem megfelelő neked a lány, hagyd Őt, nehogy hasonlón menjen keresztül, mint én....
2012. szept. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen idős lány csak akkor lehet szűz, ha még nem szexelt. Más okát nem tudok!
2012. szept. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!