Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves lány vagyok és még...

18 éves lány vagyok és még szűz. Már sok helyes fiú is mondta nekem, hogy szép és csinos vagyok és próbáltak közeledni felém, de sajnos nem tudok magamhoz közel engedni senkit sem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Nem volt semmilyen sokkoló eseményem sem, úgyhogy nem tudom miért van ez. Néha úgy érzem nincs szükségem rájuk, de néha már kellene egy kapcsolat. Nem tudok magamon kiigazodni, kérlek segítsetek.
2009. aug. 27. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
talan mert meg nem talaltal olyan fiut aki igazan erdekelne es tetszenne... nem kell sietetteni ezt a dolgot... csak ido kell, legy turelemmel, majd jonni fog egy fiu :)
2009. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagy még agyilag nem vagy elég érett erre vagy mégis van valami tudatalatti beütésed amiről nem is tudsz vagy szimplán nem voltál még szerelmes és neked ennélkül nem megy vagy magasra tetted a mércét mint én és majd közelebb leszel a 30-hoz mint a 20-hoz mikor bekövetkezik és átkozhatod magad örökre hogy elpazaroltad a kamaszkorod. Én főbe tudnám magam lőni ezért...
2009. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj. :) Én is 18 vagyok és szűz és ugyanígy érzek, mint Te! :D Szóval hasonlítunk. :) Én úgy gondolom, hogy az igaz szerelmet, nem tini korban lehet tapasztalni (az igazi önzetlen, odaadó szerelmet, melyben csak a másik létezik és csak őérte vagy.) Szóvel ne aggódj, semmit nem pazaroltál el az életedből, merem állítani nyugodt szívvel. :) Fejbe lőnöd sem kell magad! :D Nem is baj, ha megtartod a tisztaságod, mert annál szebb lesz majd azzal, akit szívedből szeretsz. ;) Felnőtt korodban, mikor meg megállapodsz, jó lesz az a tudat, hogy nem váltogattad hetente, havonta a férfiakat. ;)
2009. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rá kell érezni, mikor jó a dolog. Nálam volt egy olyan csajszi, akinek minden szempontból jó voltam, csak nem volt belém szerelmes.

Valami régi srácba volt beleesve, akivel már istentudja mióta nem beszélt, messze lakik meg minden. Abban van még mindig belezúgva, képtelen bárkivel is kezdeni valamit.


Vannak ilyen esetek. Ismerkedj, és ha úgy alakul, engedj a csábításnak, és lépd át az akadályokat!

2009. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NA, végre egy 18 éves lány aki szűz még! Te annak a kevés tisztességes nők közé tartozol, akik nem mennek bele 13-14 évesen a sex-be, aztán nem tudják életük végégig, miért nem jó , miért nincs orgazmus...
2009. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzö én voltam.

Én 22 éves vagyok és nem hiányzik senki. Nem akarok komoly kapcsolatot és nem is volt igazán hosszabb. 19 voltam, amikor az első barátom volt, akivel megtörtént. Jó volt :-) De azt is korainak éreztem még mindig egy kicsit... tehát a járás az nem sokkal az után abba is maradt, azóta nincs senkim. Nem erőltetem, nem keresem a " nagy őt" 22L

2009. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húú de jó ennyi szűz lány :) Én is az vagyok, de néha fura h a bnőim már nem... Totál így vagyok vele,, ha lenne rá esélyem csak a nászéjszakán adnám oda a férjemnek:)
2009. aug. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nászéjszakára tartogatom. Szerintem nagyon szép és mély dolog lenne az, hogy csak azé vagy, akivel életed végéig együtt élsz. :)
2009. aug. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!