Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon átszakadt a szűzhártyám,...

Vajon átszakadt a szűzhártyám, igy az első alkalommal?

Figyelt kérdés
18 éves vok!Probálkoztunk a barátommal,és betette,nem tul mélyre de éreztem h fájt :S Védekezni nem védekeztünk!Mielött elélvezett volna joval elötte kivette,lehetséges h a terhesség veszélye fennt áll?Kerek válaszokat várok!!!Köxi!
2009. aug. 1. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem átszakAdt. és igen LEHETSZ TERHES ha eddig nem tudtad volna...minek szexelsz ha nem védekezel?????
2009. aug. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18 évesen lehetne ennyi eszed hogy nem engeded hogy a pasid óvszernélkül beléd hatoljon!!!! Ha nem is élvezett el,az izgalmi váladékban lehetett sperma.Nem sok esély van arra hogy terhes vagy de lehet hogy igen. Ha vérztél akkor átszakadt,ha nem véreztél akkor is átszakadhatott de a te esetedben ez nem valószínű.
2009. aug. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy nem írtad hogy mikor volt de ha eltelt már 1-másfél hét akkor csinálj egy tesztet
2009. aug. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem a kérdésed nem ártana egy kiadós felvilágosítás. Mondjuk valóba ez az oldal azért van hogy kérdezz de ezt szexelőtt kellet volna.

Külömben ha nem tudnád az óvszer(gumi,kondom) nem csak a nemkívánatos terhesség ellen véd hanem a nemi betegségektől is!

2009. aug. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18éves vagy és nem volt annyi eszed hogy védekezz?? :O amúgy átszakadt és lehetséges hogy terhes leszel
2009. aug. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Jol van Igazatok van...és ne nézzetek szőkének!

Egyébként nem véreztem be,csak az elejét tette belém,mélyebbre nem hatolt.Tegnap ejjel történt a dolog!

2009. aug. 1. 21:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Senki nem néz szőkének csak meggondoltlannak és valjuk be őszintén jogosan,nem gondolod?
2009. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De igy van,teljesen jogos amit irtok... :( én nem az a fajta meggondolatlan lány vok,mint amilyennek látszom,nem igy képzeltem el az egészet!nagyon félek a dologtol...az egész csak probának indult,h mennyire tudja behelyezni...sosem gondoltam h valaha én is bele eshetek ilyen cipőbe...
2009. aug. 1. 22:05
 9/13 anonim ***** válasza:
végülis, megtörtént ami megtörtént, be kell látni, ezen változattni még nem lehet.. tegna éjjel? tehát 72 óra eltelt azóta? mert ha nem, sztem minál előbb orvos! és a barátod kísérjen el! ne a szűzhártya kérdés érdekeljen most. én mindenképp vennék be, hiszen ez ien 5-6 ezer ft.. (asszem) éshát egy abortusz.. az testileg, lelkileg megviseli az embert iszonyuan.. :S van olyan bnőm, aki igy lett terhes!.. "kivette mielőtt élvezett" alapon.. háát, azért sok szerencsét!!!:):S
2009. aug. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi lehet ennek a gyogyszernek a neve,ha esetleg te pontosan tudod,és megirnád akkor meg köxönném!:)

Remélem nem lesz rá szükség, :S de azért nem baj ha tudok rola...

2009. aug. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!