Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon átszakadt a szűzhártyám,...

Vajon átszakadt a szűzhártyám, igy az első alkalommal?

Figyelt kérdés
18 éves vok!Probálkoztunk a barátommal,és betette,nem tul mélyre de éreztem h fájt :S Védekezni nem védekeztünk!Mielött elélvezett volna joval elötte kivette,lehetséges h a terhesség veszélye fennt áll?Kerek válaszokat várok!!!Köxi!
2009. aug. 1. 20:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

TE HÜLYE VAGY?

Nem agyógyszer neve a lényeg, hanem hogy fogd fel végre, HÚZZ EL ORVOSHOZ!


akárhogy is megsértődsz most, nem érdekel, de 72órád van rá, hogy bemássz a nőgyógyászhoz( esetedben az állatorvos-ha már nem volt annyi eszed hogy vdekezz-) És felírass vele egy 72órás abortuszt.


Nem a neve a lényeg.

2009. aug. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

azonnal menj be egy gyógyszertárba és vegyél egy "72-es" tabi-t ez nevéből érthetődően megelőzi a terhességet, le van irva az utmutatóbam minden remélem nem lesz gáz,de jobb ha elmészelőtte nőgyógyászhoz..


Amugy bnőmmel mi is csináltuk gumi nélkül 2hétig, nem történt baj, de jobb félni mint megilyedni!

2009. aug. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nahh végre 1 normális felfogásu emberke :) köxönöm szépen!képzeld vettünk 2tesztet mivel eltelt 3 nap megcsináltam az egyiket...és nem vok az...a másikat meg holnap h hátha tévedne :S leesett a kő a szivemről...de még ott a holnap!mivel nem véreztem be lehet h akk a szűzhártyám sem szakadhatott át teljesen!? köxi üdv..
2009. aug. 3. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!