Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz LÁNYOK! Tényleg van...

Szűz LÁNYOK! Tényleg van köztetek olyan aki pénzért egy idegen pasival feküdne le?

Figyelt kérdés
Láttam olyan videót ahol állítólag a szűz lány megkereste a srácot, hogy vele veszítse el (gondolom én pénzért) és ezt videóra is vették. Tényleg vannak olyan lányok, akik ilyenre tartogatják magukat? Az ilyen biztos vannak válaszokat köszönöm de nem kérem, inkább a szűz lányok véleménye érdekel, hogy ők hogy látják ezt.

2012. szept. 24. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Isten őrizz!

91/L

2012. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
szűz k*rvá* vanak:D
2012. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi :D

19/L

2012. szept. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Hanariko ***** válasza:
Biztos hogy van ilyen... de az is biztos hogy nem én :)
2012. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

91/L. az már konkrét.


Mellesleg kérdező, komolyan ezt nem gondolhatod te sem..:) bizonyos társadalmi réteg lehet vevő a dologra, de áltagban ne keresd. Erkölcstelen..

2012. szept. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én sosem csinálnék ilyet 19/L
2012. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Hanariko ***** válasza:

jah bocs, nem olvastam a kiegészítés utolsó sorát xD


Am én annyit gondolok erről, hogy aki ezt akarja, annak hajrá. Van olyan is hogy nem bánja meg és van olyan is, hogy igen. Lehet rá mondani, hogy túl van misztifikálva ez aszüzesség kérdés, de nagyon leszarni se kéne, mert az első (amikor mondjuk először ülsz biciklin) az meghatározó. Szóval közép utat kéne találni szerintem, ha nem is életed párjával kell elveszteni, de nehogy már fizessek (vagy fizessen az adott lány) érte... ez a pasit és a nőt is lealacsonyítja, a pasi mintha csak szolgáltatásként adná, hogy lefekszik a nővel, a nő meg hát...jó, igen van ilyen, azt nevezik k*rválkodásnak. De azokat le is nézik sztm rendesen.

2012. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A pasi fizet a csajnak nem a csaj :) hiszen a videóból a pasi jár jól gondolom én... :) Egyébként köszönöm végre egy kimerítő válasz :) Csak kíváncsi vagyok a meglátásokra, hogy aki ellenzi (az emberek többsége valószinüleg) az mégis hogy látja ezt a dolgot. Persze ha valamelyik lány úgy gondolja, hogy ez nem hülyeség azt az oldalt is szívesen meghallgatom.
2012. szept. 24. 15:56
 9/18 Hanariko ***** válasza:
jah hogy a pasi fizet... hát de végülis ugyan ott vagyunk, csak fordítva, hogy a nő, mintha szolgáltatás lenne, hogy a szüzességét adja (mint az automata a dobozos üdítőt kb. xD)
2012. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Hanariko ***** válasza:
amúgy azon is el lehetne filozofálgatni, melyik a rosszabb a party r*bancok, akik ingyen, részegen odaadják magukat vkinek, vagy az a csaj, aki kér érte legalább vmit xD
2012. szept. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!