Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb mennyi cmre van a szüzhárty...

Kb mennyi cmre van a szüzhártya a hüvelybemenettöl?

Figyelt kérdés
Ez mindenkinél más vagy van konkrét adat? Kérem aki tudja mondja meg!!! Elöre is köszönöm!!!
2009. aug. 2. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Hát úgy 3-4-5mm(NEM CENTI,bebaszna!)
2009. aug. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! és ujjazástól is átszakadhat?
2009. aug. 2. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
igen, átszakadhat.
2009. aug. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlenül a hüvelybejáratnál van, illetve pár milliméterrel bejjebb (ahogy az első válaszoló is írta).

Lány vagy? Mert akkor fogj egy kitámasztható tükröt, ülj le az ágyadra, hátadat vesd a falnak, tárd szét a lábad, és nézz körül odalent. Majd meglátod. Az tulajdonképpen nem is "hártya", hanem egy "húsfal. (Na most ez így hülyeség, de jobb hasonlat nem jutott eszembe) És alapból van rajta egy kis lyuk, azon keresztül folyik ki a menstruációs vér.

19/L

2009. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen persze lány vagyok. És én azt látnám hogy az ottvan? Itt az a éányeg hogy a barátommal még nem voltam együtt de már volt egyjáték.Megujjazott és nem tudom hogy átszakadtam e mert kissé fájt de vér nem jött, Szeretném megtudni hogy átszakadtam e. Valami más ötlet is van hogy tudnám meg?
2009. aug. 2. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.


Igen átszakadhatott, vagy csak megrepedhetett.

Ezt így innen nem igen tudom megmondani.

Esetleg a tükrös megoldás, és nézd meg van e a lyuktól kiinduló repedés stb rajta.

De nem tudom ez mennyire megbízható megoldás.Nem leány vagyok.

2009. aug. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem "szakadt át". Serdülőkorban már ujjnyira tágítható a hüvely, ez köztudott. Pl. egy tampontól sem "szakad át" a szűzhártya. Egy pénisz, ami jóval vastagabb, na az már "átszakítja"

De eleve hüvelyés ez az "átszakadás" kifejezés. Az tulajdonképp nem szakad át/ki, mert már eleve lyukas. Csak tágul rajta a lyuk, esetleg reped. De attól még a szűzhártya a szüzesség elvétele után is ott lesz, csak nagyobb lesz rajta a lyuk.

Én már 2 éve, hogy elvesztettem a szüzességemet, de a szűzhártyám még mindig jól kivehető, semmi baja, csak nagyobb lett rajta a lyuk.

Amúgy igen, tükörrel te is meg tudod nézni, nagyon jól látszik. Csak szét kell húznod a szeméremajkaidat (ezért kell a kitámasztható tükör, mert a kezeid olyankor foglaltak), és már látod is.

19/L

2009. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na, nem hüvelyés, hanem hülyeség. Bocsi, elírtam.

(előző voltam)

19/L

2009. aug. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm!!! nah ezt nem is tudtam!!! ujj infóó köcce
2009. aug. 3. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!