Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen "menő" 12-13 éves...

Miért ilyen "menő" 12-13 éves korban elveszteni a szüzességünket?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 18:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%

Utolsó, látszik, hogy fiatal, éretlen, és butus vagy, nem vagy tisztában a szavak jelentésével.

Okkal arra mondhatják, hogy kurv@, aki fűvel-fával lefekszik PÉNZÉRT.

Aki fűvel-fával lefekszik ingyen, azt szokták általában ribancnak nevezni.

Aki 14 évesen lefekszik valakivel, akit mondjuk akkor ismert meg... az gáz.

Ha 14 évesen van egy kapcsolata, akiben megbízhat, na meg érez azért valamit iránta, nem csak "na megteszi ez is, ha nincs más", + tudja, hogyan kell védekezni, amit alkalmaz is, és másnap nem jut eszébe gyk-en megkérdezni, hogy ha a barátja a fülébe élvez, kitörli, majd odanyúl magának, lehet-e terhes, és hasonló okosságok, akkor tulajdonképpen semmi probléma nincsen vele.


Hogy a 12 éves Julika lefekszik az egyik haverjával, mert a 13 éves Marika is ezt csinálta, és tök ciki lenne, ha ő nem... Az egy másik történet, ott tényleg gondok vannak...

2012. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
28%
mert menő leszek tőled érted? MENŐ MENŐ MENŐ
2012. okt. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ha van egy rendes kapcsolata úgy teljesen más. De pl az egyik barátnőm 12 éves korában vesztette el a szüzességét egy olyan sráccal akit aznap ismert meg. Szoval én az ilyen lányokat nem értem..
2012. okt. 9. 15:35
 14/27 ViaSayers válasza:

21 éves lány vagyok, még szűz, és nem azért, mert nem kellettem volna senkinek, hanem volt annyi büszkeségem, hogy nem fekszek össze akárkivel, aki szépen pislog rám. Igaz, amikor itt-ott elhintem, hogy még szűz vagyok, először senki se hisz nekem, mert nem vagyok az a szerencsétlen, begyöpösödött, megkeseredett apáca típus, sőt haláli nyugalommal beszélek is róla, csak egyelőre nem csinálom - és egyáltalán nem érzem gáznak magam emiatt.

Szerintem sok kislánynak előnyösebb lenne hasonló képpen tiszteletben tartania magát, és csak akkor lefeküdni egy sráccal, ha komolyan is gondolja. Mert annál gázabb nincs, amikor egy lány azért dobja oda magát valakinek, hogy túlessen rajta...

2012. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
örülök h vannak még normális lányok is:)
2012. okt. 11. 18:36
 16/27 anonim válasza:
a 13 éves kis ribancok elé állnék, jól felpofoznám őket, és neméppen nyájas hangnemben közölném velük véleményemet. aki "ó, de hát már 5 perce ismerem" okkal dug, ki kéne zárni a társadalomból. egy ennyi idősben kellene lenni ennyi erkölcsi érzéknek. ha szeretik egymást, védekeznek, az más, de az is túl korai
2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
am 15/F
2012. okt. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Csak a kis ribancokat?

Az őket dugdosó, f@sza még alig áll fel, de b@szni már jól tudó kis gyíkokkal senki nem foglalkozik...

2012. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
utolsó: a lányokon van a nagyobb felelősség, természetesen azok a férgek, akiknek csak dugni kell a csaj, sem különbek
2012. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
:DDD
2012. okt. 19. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!