Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért ilyen "menő" 12-13 éves...

Miért ilyen "menő" 12-13 éves korban elveszteni a szüzességünket?

Figyelt kérdés

2012. okt. 8. 18:22
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
70%

Annyira szeretem az ilyen kérdéseket..Ez nem menő dolog,másnap már ők is rájönnek,hogy hülyeséget csináltak,és megbánják.És ez most úgy hangzik,mintha a tinédzserek 75%-a szerint menő dolog lenne,és minden 3. lány nem lenne szűz 14 évesen..de ez nem így van.Komolyan mondom,hogy az ilyen kérdések miatt gondolnak ilyet a tinikről az idősebb generációk,mert pár kétségbeesett lány ilyen kérdéseket ír ki,hogy mindenki válaszoljon,hogy '"nem,nem veled van a baj",és szapulják az olyan lányokat,akik már nem szüzekés akikre feltehetően ennek ellenére is irigykedik a kérdező,hiszen nekik van barátjuk,általában fejlettebb a testük,sokkal kötetlenül viselkednek már ez miatt a fiúkkal,és feltehetőleg ez vonzza a srácokat egy náluk szexuálisan tapasztaltabb lány..(nyugi,ezzel a jelenséggel én is találkoztam,de ettől nem kell elveszíteni az önbizalmunkat)A régi osztályomban mindössze 3 lány nem volt szűz(az egyiket sajnos megerőszakolták,a másik egy ribanc volt,ez tény,,a harmadik pedig 1,5 éve megvolt a barátja)a 16-ból,de még a ribanc sem dicsekedett ezzel..Sőőt,mondok jobbat:az új osztályomban 28 lány van,és mind szűz.

Szóval egyáltalán nem kell játszani hogy te milyen egy különleges,érett,rendes lány vagy,hogy szűz vagy 14 évesen,mert túlnyomó többségben még most is ez az igaz a 14-15 éves lányokra.Oké,persze,osztályonként akad 1-2,akik már nem azok,de könyörgöm,ez 70-50-30 évvel ezelőtt is így volt,tehát tessék megnyugodni emberek:egyáltalán nem indult el mostanában SEMMILYEN radikális folyamat amiben a lányok tömegesen kezdenék el élni a túl korai szexuális életüket;)

15/L

2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
ott talán ahol te élsz ilyenek a lányok. de abban a városban ahol én élek lenézik a szűz lányokat. sőt még az is gáznak számít ha 14 éves korában veszítette el és nem hamarabb....
2012. okt. 28. 16:41
 23/27 anonim ***** válasza:
86%

Akkor 3 választásod van:

1. Lesz@rod, ki mit gondol.

2. Szűztelenülsz.

3. Elköltözöl...

2012. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
melyik városban élsz?
2012. okt. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Emberek ***** válasza:
25%
Szerintem egyeltalán nem menő. Sőt inkább ciki! Semmi értelme nincs annak, hogy valaki elveszítse a szüzességét. Én amondo vagyok, hogy 17 előtt nem kellene, csak hát ez a mai világ itt tart :(
2012. okt. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Pontosan hol is laksz te;)

13/f

2012. nov. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
13 alatt elég gáz főleg lánynál
2013. jan. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!