Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van most 1 barátnőm nem rég...

Van most 1 barátnőm nem rég feküdtünk le és azt mondta nekem, hogy szűz de nem vérzet attól még lehetett szűz? Egy 16 éves fiú.

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
persze h lehet, nemminden lány vérzik ... am meg csak láttad rajta h fájt e egy picit neki meg könnyen betudtál e hatolni ... :) ezekből azért lelehet szürni h szűz e vki v sem 21/L
2009. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Voltak itt már hasonló kérdések.Igen lehetett nem mindenki vérzik.
2009. aug. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Istenem(lefordulok a székről) 1 nem mindenki vérzik 2 nem mindenkinek fáj 3 valaki szüzhártya nélkül születik vagy már átszakatt neki vmi miatt pl sportolás....külömben is ha azt mondta szűz akkor az volt ne legyél már ennyire tahó,hogy kételkedsz szerencsétlen lányba!!még is mit vártál? üvölteni fog a fájdalomtol és felmutatja a véres lepedöt?...
2009. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ hát és tényleg ugy nézet ki mint akinek fájt 1 kicsit de aztán meg olyan feje volt mint aki élvezi de már volt ilyn élménye.
2009. aug. 6. 16:05
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
"olyan feje volt mint aki élvezi" ... :D elég szar lenne szegény kiscsajnak hha tudná h kételkedsz benne :P haggyad, téleg szüzvolt, örülj h téged tisztelt meg azzal h te voltál neki az első...
2009. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én se véreztem amikor elvesztettem a szüzességemet se akkor se utána, és élveztem az együttlétet...


Az első kb. 40perc fájdalmas volt, amíg sikerült teljesen behatolnia, de az ellazulásra koncentráltam végig és végül sikerült. Amikor meg teljesen behatolt, pár lökés után már nem fájt mert nem görcsöltem, sőt, élveztem végig.


Ez csak azt jelenti, hogy szeret téged, hiszen képes volt annyira ellazulni, hogy jó legyen neki is, egészen befogadott, nem félt és nem izgult. Nem szép dolog tőled, hogy azért gyanakszol a barátnődre, mert jó volt neki az első együttlét! Inkább örülnöd kéne!

2009. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A vérzés nem jelent semmit. Én második alkalommal is véreztem, pedig akkor már nem voltam szűz.

És nehogy már a szemére vesd, hogy élvezte. Azt vártad, hogy majd belehal a fájdalomba. Nekem az első kb addig fájt, amíg betette, utána pár másodpercig aztán már nem volt rossz. Sőt élveztem is. Orgazmusom ugyan nem volt, de kellemes volt.

2009. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

speciál nekem sem fáj!!! Aszt hittem fájni fog! de nem és nem is vérseztem jó volt nagyon

és azal az ember csináltam akit tiszta szívből szeretek már 1 éve!

2009. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
persze h lehett,mivel a tampon,ha tonázik attol is kiszakadhatot volna.meg nem minden lány vérzik..azt ennyi
2009. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!