Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A férfiak számára, akik...

A férfiak számára, akik szeretik váltogatni a nőket, és nem keresnek hosszútávú kapcsolatot, van abban valami plusz, valami vonzóbb, ha egy szűz lánnyal dughatnak?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon nyomul, mindig hívogat pedig én úgy érzem h nincs bennünk túl sok közös de nekem nagyon úgy tűnik h csak a szexre hajt főleg mióta megtudta h szűz vagyok.

Szerintetek ebben lehet valami? Lehet, h kihívás vagyok neki, mert eléggé távolságtartó vagyok, vonakodok stb.

Lehet, hogy ez neki így izgatóbb, h már csak azért is meg akar kapni?

Ja és amúgy is, jobb szűz lánnyal szexelni?

Arra gondoltam, h biztos ez beindította a fantáziáját, mert én tapasztalatlan vagyok, és majd irányíthat...


Egyébként 17 vagyok, ő idősebb nálam, és nagyon rendes velem mindig, de mégis folyton azt érzem, hogy csak szexelni akar velem és elég biztos vagyok benne, h nem hosszútávon gondolkodik...


És hogyan utasíthatnám vissza úgy h ne sértsem meg? Néha kezdek tőle félni, hogy erőszakossá válik, és majd belerángat vmi olyanba amit én nem akarok... Ezért már találkozni se akarok vele :S


2012. okt. 14. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:

nagy eséllyel csak a szűzeséged szeretné elvenni,hogy az önbizalmát és az egoját táplálja.

egyszerűen mondd meg neki,hogy te másfajta pasira vágysz,nem az eseted. :)

2012. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szóval ez tényleg ilyen motiváló tényező?

valami trófea lennék neki v mi h ő lehet az első pasi aki belém hatol?

2012. okt. 14. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg fog dugni, te pedig hagyod, mert jól néz ki.
2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a szexre hajt. Ha egy picit is bizonytalan vagy a dologban, hogy kezdődhetne jól egy kapcsolat? :) Építsd le, és keress olyat, akiben 100%-ban biztos vagy!
2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:D

Nem jársz messze az igazságtól, mert az tény h jól néz ki, de azért több eszem van annál hogy hagyjam magamat... És nem igazán így képzeltem el soha a szüzességem elvesztését. Én köszönöm nem kérek abból, hogy egy fickónak csak valami szexjáték legyek és kihasználja a tapasztalatlanságomat, h kényére-kedvére irányítson, mert h ugye nekem ez az első, és akkor ő úgymond segítőkészen előadja h mit csináljak, persze h neki jó legyen...

Utána majd örök életemben megmarad az emlék h egy nyomulós fickó vette el a szüzességemet aki két hét után lelépett...


Úgyhogy nem lesz igazad...

2012. okt. 14. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

hol vannak az ilyen lányok ? hol bujkáltok ?

a legtöbb lány az általad leírt srácokra bukik aztán meg bőgnek a végén.

én 24f vagyok és komoly kapcsolatot részesítem előnyben, de eddig még nem volt szerencsém na de m1...

Az utolsó hozzászóllásod nagyon tetszett.

2012. okt. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szerintem vannak ilyen lányok, nem vagyok egyedüli, de tény, hogy "bújkálunk", ezalatt azt értem, hogy nem mi vagyunk a bulikban a legrövidebb szoknyát viselő, platinaszőke hajú, full sminkben járó, pics*nkat rázó üresfejű lánykák, akiken egyből megakad a férfiak figyelme...


Én például félénkebb vagyok, szívesebben ülök be egy kávéra egyszerűen dumálni, minthogy részegen végigsmároljam az éjszakát egy buliban egy sráccal, akit akkor ismertem meg...


Szóval sokszor a csendesebb, észrevétlenebb lányok többet rejtenek, mint azok akik folyton a középpontban szeretnének lenni...


De természetesen mindenkinek a magához illőt kell megkeresni, én pl. nem egy Brad Pitt kinézetű, kőgazdag palira vágyom, megelégszem egy olyannal aki kívül talán nem túl előnyös, belül viszont olyan adottságai vannak, mint Brad Pittnek külsőleg :D

(bár nem a mostani Brad Pitt az igazán szexipasi sztereotípia, inkább a Harcosok klubja-beli, csakhogy pontosítsak :D)

Szóval számomra: intelligencia > külső

2012. okt. 14. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:

én is jobban kedvem az okosabb lányokat, de ebből elég kevés van igaz nem sokkal van alkalmam megismerkedni , mivel 1) kevés magyar lányka van az egyetemünkön 2) még nem dolgozom de ott is valószínűleg kevés lesz abból is a legtöbb már férjnél 3) mivel mesteri(aszt hiszem magiszterinek mondják nálatok) fokozaton vagyok az egyetemen kb. úgy lesz 8-17 meló 18-22 órák. hétvége egy része projektek vagy haza látogatás. Emellett meg gőzöm sincs hol találjak egy lányt csendest, rendest stb.

Én is jobban szeretek egy sétára vagy kávéra elmenni mint egy zajos buliba ( amibe nem is voltam úgy igazán egy két fontosabb alkalmat kivéve pl. banchet ). Társaságban ha voltam valahol az évfolyamtársakkal-lakótársakkal volt , hogy beültünk valahova egy kávéra / csokira /sörre.

2012. okt. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!