Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki ha az első együttlétkor...

Ciki ha az első együttlétkor szőrösen hagyom az intim részt?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, és a barátom is az. Most szeretnénk majd lefeküdni. Szerintetek nagyon gáz szőrös punci első alkalomkor? ne dzsungelre gondoljatok. bikini vonal is van ,meg rövidre is van nyirva (1-1.5cm) és kordában van tartva. viszont csupaszként kislánynak érezném magam és nagyon rossz lenne. szerintetek pl. pettingnél mennyire lesz zavaró?

2012. okt. 14. 00:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
hát szerintem beszéljétek meg h szereti, hogy ne legyen emiatt nézeteltérés.
2012. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az gáz, hogy eddig még nem pettingeltetek és nem ismeritek egymás testét. Anélkül elég kínosan érezheted majd magad és az hangulat romboló. Különben szerintem aki készen áll a szexre, annak az sem okozhat gondot, hogy ezt a kérdést a barátjával beszélje meg.
2012. okt. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Rövidre van vágva és így 1,5 cm? Én ha egy évig növeszteném se nőne meg ekkorára, a rövid az az 1-2 mm
2012. okt. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Az 1-2 mm az nem szőr, hanem borosta.


Kérdező, szerintem kérdezd meg nyugodtan a barátodat. Minket nincs értelme erről kérdezni, mert úgyis valaki azt mondja, hogy gáz, más meg azt mondja, hogy nem gáz. Egyéni ízlés kérdése.

2012. okt. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

hát jah.

pettingelni kellene egy darabig,nem egyből dugni.

2012. okt. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

A barátoddal bezséld meg, hogy mit szeret.


Amúgy a kérdésen látszik, hogy nem egy 17 éves lányról van szó...

2012. okt. 14. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
doktorrossz Mert szerinted a borosta miből van, te iq betyár?
2012. okt. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek tök igaza van.

Az autóvezetést sem szerpentinen kezdjük, pedig az sokkal nagyobb élvezet, mint az egyesen sima úton.

Szépen fokozatosan érdemes haladni.

Egyébként meg nem ciki, de mi lenne, ha megkérdeznéd tőle.

Akár lehet viccesen is megkérdezni.

2012. okt. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
89%
szerintem szexi a szoros, sokkal jobban beindulok egy szoros nunira. olyan mintha eltakarna, elrejtene elolem.
2012. okt. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem az aranyközépút a legjobb. Nyírd fazonra, és vágd le kb. félcentisre, nekem is így volt, amikor az első együttlétünk volt a párommal. A sokadik szeretkezés után már fog annyira oldódni a hangulat köztetek, hogy meg merd tőle kérdezni.

21/L

2012. okt. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!