Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Borotválkozáz utáni kipattogzás?

Borotválkozáz utáni kipattogzás?

Figyelt kérdés
Holnap lenne az elsô együttlètem a párommal ès hát leborotváltam a puncimat. Arra nem gondoltam, hogy nem a szôr növekedèsèvel ellentètesen kène csak arra figyeltem, hogy minnèl simább legyen. Nem tudom mit csináljak, hogy minnèl hamarabb eltünjenek ezek a piros pöttyök. SOS!!!

2012. okt. 14. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Teafaolaj!
2012. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
ha nem fogja szúrni a szőr, akkor nem lesz gondja a piros pöttyökkel. a másik dolog: örül, hogy megfarkalhat, azzal lesz elfoglalva szóval nyugi :)
2012. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt találkoznátok az előtt borotválkozz odalent akkor még sima.
2012. okt. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy zavarni fogja. Sok lány küzd ezzel a problémával, de nem hiszem, hogy van olyan pasi, akit ez visszariasztana. :) Főleg, hogy nem csak alkalmi partnerről, hanem a párodról van szó.


Legközelebb próbáld máshogy borotválni, esetleg másik borotvával (nálam ez is számít, valamiről kipattogok, valamitől nem, pedig ugyanúgy csinálom). De holnapra lehet, hogy el is múlnak a pöttyök, nekem csak kb fél napig szoktak látszódni. Ezért én is mindig előző nap borotválom, így másnap még sima, de már nem pöttyös.


23/L

2012. okt. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Intim szőrtelenítő krém is van!

1500ft körül van a rossmanba.

16/F

2012. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jól csináltad, mert így lesz tényleg sima...

viszont utána használj valamilyen bőrnyugtató krémet, pl akár körömvirágot. :-)

2012. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nekem is a körömvirág krémet ajánlották erre, de semmit nem segített. Ráadásul nekem nem csak 1-2 napig tartott, hanem elég sokáig. így inkább áttértem a gyantára :)
2012. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem utana napokig nagyon fáj :(
2012. okt. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én magamból indultam ki. ha megvágom magam, akkor a körömvirágkrémmel bekenve sokkal gyorsabban gyógyul a seb, mint anélkül.

persze minden egyénfüggő...

2012. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"nem hiszem, hogy van olyan pasi, akit ez visszariasztana"

Pedig ha valami undorító akkor az az, ha a nemi szerv körül ki van pattogva a bőr!

Hihetetlen, hogy miért kell undorítóan is a pasi orra alá tolni, hogy ne válogasson... nők b+.....

2012. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!