Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehet tenni az intim...

Mit lehet tenni az intim borotválkozás utáni kipattogzás elkerülése végett?

Figyelt kérdés

Használom a párom after shave-jét meg kenegetem körömvirág krémmel, így ha nem is azonnal, de másnapra mindenképp nagyon-nagyon kipattog. :(


21/L


2011. ápr. 16. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ne szőrnövekedéssel ellentétesen borotváld, hanem azzal megegyező irányban. amióta így csinálom én nem pattogok :) nameg hozzá kell szoknia a bőrnek
2011. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kend Neogranormon kenőccsel, közv. borotválás után. Nekem az jó volt rá.
2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Hát azt, hogy nem hazsnálsz aftershawet se körömvirágkrémet, hanem eldobod a borotvát és heylette villanyborotvával vágod le, ha meg már nagyon nagy akkor hajnyíróval (vagy bozótvágóval) és aftershawe helyett valamiylen lipides krémet használj pl zöld Helia D ha még kapni vagy bóraxos babakrémet (kevernek ki a patikában).


Amennyi meg rajtamarad a villanyborcsy után annyi kell is.

Nem kell tükörsimára polírozni azt a puncit, még a végén nem köpi be a légy se!

2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Neogranormon kenőcs. Recept nélkül kapható. (hámosító, gyulladáscsökkentő)
2011. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Egyszerű.

Sima After Shave,de Milder,vagy Sensitive.

Ezek krémesittettek.Pl.Adidas,Nivea-bol is van.

2011. ápr. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%

együttérzek, ugyanez volt a bajom, bár nekem alapból nagyon érzékeny a bőröm. nekem egy kevés masszázsolaj segített borotválkozás után (borotvahabot feltétlen használj szerintem és egy pár percet hagyd "hatni" mielőtt nekiállsz a szőrtelenítésnek - aftershave-t SEMMIKÉPP). ilyen masszázsolajat a roziban vagy a déemben találsz. remélem tudtam segíteni.


Igen tisztelt ellenkező nem, ez nem igazán ugyanaz a kategória, mint amikor ti szőrtelenítitek a képeteket - minket azért irritál ám ott lent egy-két ruhadarab is napközben. Tükörsimaság és "annyi kell" ügyében: sajnos nincs igazad, ahogy a borosta az arcotokon tud nekünk nőknek kellemetlenségeket okozni, a mi analógiánk szerint ugyanúgy nektek is kellemetlen, ha MI hagyjuk borostásan magunkat lent...ééérteeem? :) több empátiát, könyörgöm...

2011. ápr. 17. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!