Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menjek örömlányhoz?

Menjek örömlányhoz?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok egyenlőre 5 lányt szerettem, de mind leszartak :S

A farkammal meg már nem bírok, nem ül meg egy helyben... Nem szívesen dugnék szeretet nélkül, de egyszerűen vágyom a szexre! Még szűz vagyok :S


2012. okt. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Én 19 éves koromig kibírtam te is kitudod...

De menj ha akarsz.De ne útszélihez.Nézz ki a neten egy szép lányt és hozzá menj lakásra

2012. okt. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menjél, de neten válasszál egy normálisat (fórumos vélemények alapján), ne útszélit. Jó lesz, hidd el. Az sem baj, ha kicsi idősebb, 30-as korosztály, azok a legnormálisabbak (a 18-20-asoknak csak a pénz kell, és hogy minél gyorsabban túlessenek a dolgon). 8 rugó körül van egy fél óra átlagban, annyit röhögve össze tudsz szedni, és megéri, hogy "férfi" legyél.
2012. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem egyesek miért nem értékelik, hogy szeretem őket... 5 lányból egyik sem volt topmodell, úgy szerettem őket ahogy vannak, mégsem kelletem nekik :S
2012. okt. 16. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Van ilyen.Egyiknek se vagy az esete.

van aki a századik után se adja fel..

2012. okt. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért, mert bohóc vagy.

Nem ismered még a nőket, ezzel a hozzáállással pedig soha nem is lesz nőd.

Egyébként menj el, tedd meg, amit kell.

2012. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi ertelme? Kapsz ingyen is csak menj le egy szorakozohelyre, teli van vonaglo rib@ncokkal. Amugy meg valoszinuleg nem a megfelelo lanyoknal probalkoztal, nehez rendes lanyt talalni es 5 drb az nem nagy szam egyaltalan. Es nem szeretted oket, hanem csak rajongtal ertuk (ami meg 1 nagy hiba).
2012. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Epic. Olyanra mondod hogy vágysz miben nem volt részed, szóval max csak filmen láttad hogy milyen is.
2012. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Epic. Olyanra mondod hogy vágysz miben nem volt részed, szóval max csak filmen láttad hogy milyen is."


Tudod, nem mindenki impotens:)

2012. okt. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
XD
2012. okt. 16. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!