Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? A párom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? A párom már egyetemista, én azonban most vagyok végzős, és lassan el kell döntenem hová menjek. (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
Mivel nem egy helyen lakunk (100km),úgy gondoltam oda mennék tovább ahol ő is tanul. Butaság lenne csak miatta ugyanoda menni továbbtanulni? Páran próbálnak lebeszélni róla,és nem tudom mit tegyek:S
2012. szept. 12. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
van valami ami az ellen a suli ellen szól?
2012. szept. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha ott is van olyan szak, amilyenre te járni szeretnél, akkor úgy célszerű, kellemest a hasznossal összekötni

ha nincs olyan szak, akkor ne tanulj mást csak azért, h többet együtt lehessetek, fiatalok is vagytok még, bárhogy alakulhat a kapcsolat a jövőben

2012. szept. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes egy suliba menni, mert azért valljuk be őszintén fiatal vagy és nem a pároddal fogod leélni a hátralévő életed. Ha meg ugyanabba a suliba mentek és netán pont akkor szakítotok is akkor a hátralévő éveid elég szarok lesznek:/ De ez csak az én véleményem. A nővérem is hasonló helyzetben van és most még évekig nézheti ahogy a fiú csajozik az arca előtt:// És ha netán nincs olyan szak azon a helyen ami érdekel téged akkor meg a saját jövőd cseszed el.
2012. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!