Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vasárnap lesz 2 hete, hogy...

-szandi9704- kérdése:

Vasárnap lesz 2 hete, hogy elveszítettem a szüzességem. Azóta már negyedik alkalommal voltunk együtt, de valamiért én nem élvezem a sex-et és nem tudok elmenni sem. Szerintettek miért?

Figyelt kérdés
A barátom elmegy minden alkalomnál és elég hamar is, mert kb.1 éve nem volt nővel elöttem.
2012. okt. 17. 11:18
1 2
 11/16 anonim válasza:
hány éves vagy?13?
2012. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Miért nem élvezed és nem mész el???


Talán mert csak 15 éves vagy és nem vagy rá kész mert csak gyerek vagy...

2012. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos azért,mert csak egy buta kis 15 éves csitri vagy,aki a múltkor az is kiírta,hogy nem is védekeznek.Nem tudom anyád hol van de neki is és neked is járna egy-két pofon,hogy a lány a felelőtlen és szexszel gyerekként neki meg azért mert nem tudja hogyan kell gyereket nevelni.Éretlen vagy nem való neked szex ezért nem élvezed ha eddig nem jöttél volna rá,nem gyereknek való a szex.
2012. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
mert éretlen vagy a szexualitáshoz.
2012. okt. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert még nem vagy rá érett testileg-lelkileg.

nekem csak mennyi élményeim vannak és 25-26 évesen volt az első.:) Több emberrel beszéltem már erről és meg kell állapítsam, határozottan van összefüggés a kezdés életkora és a megélt gyönyörök között.

2012. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

elírtam;

mennyi helyett: mennyei

2012. nov. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!