Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy párom, aki nös, lassan negyedik hónapja vagyunk együtt, most tudta meg a neje (tegnap), hogy én vagyok azt azóta szakitott velem a párom, hogy szerezem vissza?

Figyelt kérdés
Sajnos én öt szeretem,tudtam hogy nös elmondta én vállaltam igy is, mert nagyon megtetszett!Azóta nagyon belezugtam.Most rádásul ugynéz ki ,hogy terhes vagyok töle!Ö nem akarja a gyereket ,elvetetni meg nem lehet,meg nem is akarnám!Nemtudom mit tegyek,én csak öt szeretem!?
2009. febr. 27. 19:55
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 A kérdező kommentje:
Szerintetek szeret,vagy akkor minek volt velem majdnem négy hónapot?
2009. febr. 27. 19:58
 2/71 anonim ***** válasza:
100%
Hát, előbb kellett volna gondolkodni, és nem lett volna szabad teherbe esni tőle. Nem fogja otthagyni a feleségét miattad. Ha van gyerekük, akkor meg főleg nem.
2009. febr. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 A kérdező kommentje:
De akkor minek volt velem?
2009. febr. 27. 20:00
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos nem szeret. Változatosságot akart. Nem bír a vérének parancsolni. Sajna ez van.

Felejtsd el kislány, lépj tovább, sok erő kell majd hozzá, de meg tudod csinálni!

2009. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell Neked ilyen pasi, Téged is megcsalna, ahogy a feleségét megcsalta Veled! Tényleg felejtsd el! Ha az segít, sírd ki magadból, de utána rázd meg Magad, Te ennél többet érsz, mint hogy harmadik legyél! Lesz majd olyan pasi akinek te leszel az első! Oké?
2009. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
89%
Talán lehetett volna benned annyi gerinc, hogy nem teszel ilyet, és nem kéne itt siránkoznod. Többet inkább nem írok...
2009. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 A kérdező kommentje:
De mit csináljak beleszeretem?A gyerekemmel is mi lesz ha ö nem akarja?Kötelezheti a gyámügy ,hogy a nevére vegye,látogatja,meghogy fizetje a gyerektartást?Leginkább a látogatás érdekelne ,erre van valamilyen törvény?Kötelezhetik ha az édesapát látogatásra?
2009. febr. 27. 20:13
 8/71 A kérdező kommentje:
De azt akkor sem értem ha megcsalta a feleségét ,akkor gondolom márt nem szerete azért tete nem?
2009. febr. 27. 20:15
 9/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett volna leallj vele,foleg,hogy tudtad,hogy nos.ott a felesege,tudhattad volna,hogy csak a masodik leszel.Szerintem felejtsd el,ha akarod a gyereket tartsd meg es nezz mas ferfi utan.:S Tudom,mondani konnyu,de szerintem nincs mas megoldas.
2009. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
100%

20:07-es

O.K., valamennyire igazad van, én is elítélem a házasságba bekavaró nőket, engem is egy másik nő miatt hagyott el a férjem 2 gyerekkel maradtam egyedül. DE! Sajnos vannak olyan lányok, akik túlságosan naívak, nagyon vágynak a szeretetre, és tapasztalatlanság miatt nem látják a lehetséges következményeket. Szerintem a kérdező is így van vele.

Sajna neki még sok-sok fájdalomba és könnybe fog kerülni amíg megtanulja az élet szabályait.

Mondhatnám durván is: megszívta.

Azért nem akarok ilyen durván fogalmazni, mert még nem ismeri az élet szabályait.

Hát most sajnos megtanulja ő is. Tuti, hogy nem fog többé ilyet csinálni!

2009. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!