Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tapasztalt pasi észreveszi...

Egy tapasztalt pasi észreveszi egy lányon hogy még szűz?

Figyelt kérdés
azt mondtam hogy voltam már pasival igaz nem sokszor,akkor tuti kiderül h ha vele leszek hogy szűz vagyok?
2009. aug. 8. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Igen...
2009. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

ez tuti kiderül. meg az is hogy hazudozol...

de ne félj azért még megfog kefélni...

2009. aug. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Ki fog derülni, hogy szűz vagy és ezzel együtt az is, hogy hazudtál. És neked sokkal rosszabb lesz, mert azt hiszi, hogy tudod mit kell tenned és nem lesz olyan figyelmes, mintha még szűz lennél.
2009. aug. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
nem feltétlenül derülki ha már nincs meg a szűzhártyád mert átszakadt vagy netán te átszakitottad magadnak nem fogja tudni, hogy szűz vagy maximum azt, hogy tapasztalatlan de hát még ez sem biztos mivel lhetsz ösztönösen jó az ágyban föleg ha elötte már rendesen kiismerted a tested! ennyit a kérdésedről,és most jön az én kérdésem. miért titkolod el hogy szűz vagy? ez nem ciki aki szerint ciki az 1 éretlen tacskó nem érdemes neki adnod a szüzességed!!
2009. aug. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
74%
Nem biztos! amikor én először szexeltem , szóltam a pasinak, hogy szűz vagyok! De szex közben mondta, hogy én egyáltalán nem vagyok szűz! Pedig az voltam!(ráadásul még tapasztalt is volt..szóval nem hiszem, h ezzel lett volna a baj)
2009. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!