Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az első szexuális együttlét...

Az első szexuális együttlét után vérezhetek pár napig? Ha igen, ez miért van, és meddig tart? +még milyen dolgok vannak szüzesség elvesztése után? Pl. Mensi késése. Ilyenek, és még?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
igen vérezhetsz, mindenki máshogy reagál az elsőre, de el fog múlni, ha viszont nem, ajánlatos orvoshoz fordulni! az első után nem jellemző, hogy késsen, hiszen semmi kapcsolatban nem áll a két dolog, max ha terhes leszel, de akkor meg ugye meg sem jön... készülj fel, hogy még az első néhány alkalom fájni fog egy kicsit, legalábbis nekem fájt mert még szűk voltam, de idővel ez is elmúlik!
2009. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és az első után muszáj nőgyógyászhoz mennem ha nincs panaszom meg minden ok?
2009. aug. 8. 13:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok...


én úgy tudom "illik" még az első előtt elmenni...mondjuk én is csak utána mentem el!

szerintem megéri elmenni mert kiderülhet valami ami nem okoz panaszt(bocs, hogy mindig saját példával jövök de nálam is megállapítottak egy f@sza kis méhszájsebet a első vizsgálatkor, pedig semmi tünetem nem volt!), szóval mindenképp érdemes elmenni, nem harap és megnyugodhatsz hogy jól vagy... Ha van barátod akkor meg miatta is meg kellene vizsgáltatnod magad! Más kérdés, hogy nem kötelező elmenni...

2009. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!