Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak most? Szerelmes...

Mit csináljak most? Szerelmes vagyok a barátnőmbe és nem akarok tolakodó lenni.

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy én már rég nem vagyok szűz és most van egy szűz barátnőm, és még nem szeretné elveszteni a szüzességét.Bugyin keresztül már simogattam a punciját.De nem merek benyúlni a bugyijába mert félek tőle, hogy mit mondana.Sosem volt még ilyen velem ezért nem tudom mit tegyek.Eddig csak olyan barátnőim voltak akik nem voltak szüzek és nem volt velük probléma. 15/F
2009. aug. 8. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Légy türelmes.Majd jelzi ha készenáll.Addig maradhat a petting ha azt engedi.
2009. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze a petting az megy.Csak ma pl. strandon voltunk és a víz alatt simogattam,és gondolkoztam hogy benyúljak e a bugyijába és úgy simogatni...de nem tudtam, hogy mit szólna és inkább hagytam.
2009. aug. 8. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:
ha már pettingeltetek is, akkor szerintem nem lenne ellenére egy kis bugyiban nyúlkálás.
2009. aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na majd meglátjuk.Csak legyünk kettesben.Csak az anyja nagyon figyel minket, mert nem ismer még engem eléggé és nem bízik bennem.Csak annyit tud, hogy sok barátnőm volt már,és nem vagyok éppen egy jókisfiú típus.De majd megoldjuk. Köszi a válaszokat.
2009. aug. 9. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!