Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájhat egy szűz csajnak...

Nagyon fájhat egy szűz csajnak ha szűz pasival veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

#szüzesség #szűz pasi/csaj
2012. okt. 25. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
ha odafigyel és türelmes és ovatos és megfelelö elöjáték van akkor nem. de ez elég ritka egy szüz pasinál
2012. okt. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
a szűz pasi gondolom más lény és nem tudja mi az az odafigyelés. beszarás.
2012. okt. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.


1. Mennyire van a nő ráizgulva... ha kellőképp fel van izgulva, el van lazulva, elég nedves, akkor kevésbé fáj, sőt, hallottam olyanról is, akinek egyáltalán nem fájt. Ha rágörcsölsz, vagy nincs meg a kellő szexuális izgalom, akkor jobban fáj.


2. Nem mindegy, mennyire rutinos a pasi. Ha nem szűz, de csak 1-2-szer volt nővel, vagy nem figyel oda a partnerére, semmivel sem kedvezőbb, mint a szűz pasi. Sőt, ha vadállat módjára közelít, mert ahhoz szokott hozzá, csak rosszabb...


3. Ha szűz a srác, de elméletben tisztában van a dolgokkal, akkor óvatosabb...Ha pettingben volt már többször része, és ismeri a női testet, akkor tudja, milyen reakciókra kell figyelnie.


4. Ha viszont teljesen tapasztalatlan a srác, és a lány is szűz, akkor javaslom, először pettinggel ismerkedjetek egymás testével, és fokozatosan jussatok el az aktusig!

2012. okt. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
úristen!azért fog fájni szerinted,mert szűz a pasi?szerintem a legtöbb lánynak/nőnek fáj,de nem olyan vészes.vagy csak fakír vagyok.
2012. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem mondtam egy szóvalsem, hogy szerintem azért fog fájnii..hanem hallotam barátnőimtől, hogy tapasztalatlan pasikkal vagyis ameik szűz nem jó avval legyen az első, mert kitudja, hogy rossz lesz vagy akármi ...
2012. okt. 25. 15:26
 6/16 anonim ***** válasza:
sztem ne szűz pasival veszítsd el hanem olyannal aki már otthon van a témában, mert egy szintén szűzzel csak bénáznátok és fennt áll a veszélye a kellemetlen helyzeteknek :$$
2012. okt. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
legyél nagyon nagyon nagyon nedves (ezt csak ő tudja előidézni) és akkor nem fog fájni.. persze jobb ha előtte egyszer kétszer megujjaz mert akkor valamennyire azért kitágít :)
2012. okt. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Régen ez volt a normális, hogy mind a fiú, mind a lány szűz volt, és csak házassákötés után vesztették el a szüzességüket.
2012. nov. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Persze, őrületes fájdalom, olyan mintha a lábad vágnák le és húznák három fogad egyszerre, én a helyedben nem vetném magam alá ilyen kínnak
2012. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 6-os! Gondolod, szakítanom kéne a (szűz) barátommal ezért? :D Hát... vele fogok lefeküdni először, és tudom, hogy nagyon fog rám figyelni, óvatos lesz, és nagyon jó lesz! :D

18/L

2012. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!