Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fájhat egy szűz csajnak...

Nagyon fájhat egy szűz csajnak ha szűz pasival veszíti el a szüzességét?

Figyelt kérdés

#szüzesség #szűz pasi/csaj
2012. okt. 25. 11:06
1 2
 11/16 TOMAtm ***** válasza:
hú hát annyira azért nem lehet orssz,különben kihalt volna az emberiség....
2012. nov. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Mi mind a ketten szüzek voltunk.Szerintem jó volt és szép, már ha ez a melléknév értelmezhető itt:) Nekem egyáltalán nem fájt, bár már alig vártam, hogy egymáséi lehessünk. Első alkalomnak jó volt. Az óta persze, ahogy tapasztalatokat szerzünk, egyre jobb. L,F/17
2012. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) biztatóak.
2012. nov. 5. 21:47
 14/16 anonim ***** válasza:

hasznos tanács az élethez:

ne higgy el bármit a barátnőknek. sőt általában semmit se, amit nőtől hallasz, még magadban is kételkedj. ha valamit tudni akarsz, járj utána.


igazából már maga a feltételezés is fájdalmasan ostoba indíttatású, hogy valaki azért ismerkedik a másikkal, mert ő "tapasztalt" és majd jó lesz az ágyban NEKEM, mert a szűz fiúknak még megvan az a pengés kinövésük, amitől velük rosszabb. tudom, túlzok, de a lényege ez. ezért kamuzik minden 10 éves, hogy ő már 400 partnerrel csinálta, mert akkor talán hajlandó a másik elvenni azt a fertőzését, amit szüzességnek hívnak. ja hogy a párkapcsolatban lehetnek érzések is? az mi?

kíváncsi vagyok, hová süllye daz emberiség jövőre.

persze sajnállak is, mert biztos még gyerek vagy és sok hülyeséggel tömik a fejed, de az ilyen gondolkodású ember inkább várjon még 5 évet a szexxel...


persze aki keveset gondolkodik azt könnyebb karóbahúzni.

2012. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rettentően, el se hiszed, mennyire. Sikoltozik és rángatózik a kíntól.
2012. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem te még nem vagy elég érett egy együtlétre, ha ilyen kérdéseket teszel fel, illetve ha ilyen baromságokat hiszel el..
2013. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!