Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni a barátomm...

Szeretnék lefeküdni a barátommal, fél év petting után. VISZONT, nagyon félek attól, hogy esetleg teherbe eshetek, tényleg ilyen nagy rá az esély, hogy kiszakadjon a gumi?

Figyelt kérdés

Több kérdésnél is ezt olvastam, fogamzásgátlót nem szedhetek egészségügyi okokból.

(Egy éve vagyunk együtt, 16 majdnem 17 évesek vagyunk. )


2009. aug. 11. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen elég szarul van ez kitalálva hogy hijába gondolkodik normálisan az a szerencsétlen lány hijába védekezik még akkor is megvan az esélye, hogy teherbe essen köcsögsééég :@ de egyébként akkor szakad ki a gumi ha rosszul van felhelyezve levegő megy alá illetve ha silány minőségü de ha kiszakad akkor ott a 72 órás tabletta ill. hüvelytabletta ha már nem szedhetsz fogamzásgátlót.
2009. aug. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nagyon kicsi az esélye a gumi kiszakadásnak ha jól teszitek fel akkor főleg. Nekem még sosem szakadt ki. Jó minőségű gumit vegyetek Lifestyles, Durex stb. Én ultravékonyat használok és az sem szakadt soha ki, és volt olyan is hogy levegős maradt az eleje, akkor sem. Ha az megnyugtat vastagabbat vegyetek. Nézzetek jól utána hogy kell felhúzni és nem lesz azzal gond. Még arra is vigyázzatok ha pl. a barátod hozzáér a saját farkához, akkor ne nyúljon neked oda, ha te érsz az övéhez, ne érj a sajátodhoz és ha befejeztétek a sexet vegye ki mielőtt még lelankadna. Én 27 éves pasi vagyok, gondolhatod ha olyan nagy esélye lenne a gumi kiszakadásának akkor már biztos ki szakadt volna egy párszor.
2009. aug. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha végeztetek a szeretkezéssel, leveszi a barátod és meg lehet nézni hogy biztos hogy nem szakadt ki megnyugvásképpen.
2009. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen:)

kicsit megnyugodtam.

2009. aug. 11. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor szakad ki, ha nem jól van felhelyezve. :)

Nézzétek meg, hogyan kell pontosan.

2009. aug. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elég nagy az esélye. hasznaljatok mellé pharmatexet. én még nem probaltam, mert fogamzasgatlot szedek, de ha nem igy lenne, akkor biztos h ezt alkalmaznám.
2009. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
IGEN!! EZ ELÉG SZAR HELYZET
2009. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!