Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerel lehet meghódi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerel lehet meghóditani egy olyan srácot akivel csak szexpartnerek vagyunk de én többet érzek iránta és szeretném ha ő is töbet érezne Ugyértve a szexpartner h még csak petting volt! Van rá esély h belém szeresen? De ezt mivel érhetném el?

Figyelt kérdés
2008. jún. 1. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszenél neki fizikailag, valószínűleg nem téged válsztott volna szexpartnernek. Más kérdés, hogy a fiúk általában nem becsülik sokra az olyan lányokat, akik szó nélkül odadobják magukat, miután ezzel lealacsonyítják magukat. Ez ellen lehet kapálózni, attól még így van.


Lány létemre mindig is fiúk voltak a legjobb barátaim, és bár ezt a fiút konkrétan nem ismerem, bármelyikükkel beszélgettem eddig ilyen témáról, mind ezt mondták. Amelyik lány nem követeli meg, hogy tiszteljék, azt nem is fogják tisztelni. Tisztelet nélkül pedig nincs jó párkapcsolat.


Persze örök érvényű tanácsok, mint pl. hogy beszélj neki az érzéseidről, próbálj minél több közös programot szervezni vele, itt is állnak, de az az érzésem, hogy a lapokat már leosztottátok, és itt nem neked áll a zászló.

2008. jún. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Helóka!ugyan ebben a helyzetben vagyok én is!mi még csak tervezzük hogy szexelünk,de ő már megmondta a legelején hogy több nem lehet köztünk mert nem akar kapcsolatot!ez az elején nem is volt vészes meg semmi de idő után beleszerettem!


testi vonzalmat érez irántad és nem is lehetsz számára közömbös!lehet fél a komolyabb kapcsolattól,vagy az is lehet hogy van valaki(barátnője)akiről te nem tudsz!és ezért!


ilyenkor az hogy meghóditani már nem nagyon működik mert már odaadtad neki magad!lehet korai volt!

2008. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem FEKÜDTÜNK MÉG LE csak petting volt!!de keményen!!én imádom de nem tudja nincs barátnője de a volt barátnőével nagyon megszívta,ezért fél de nem tom mit tegyek így nekem xar
2008. jún. 2. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!