Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Ti hogy reagálnátok...

Lányok! Ti hogy reagálnátok hogy ha a barátotok első alkalommal gyorsan elmenne? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátnőmmel,óvodás korunk óta ismerjük egymást,14 évesen kezdtük járni,pont holnap lesz 2 éve,és ő hozta fel az egészet,hogy jó lenne már.. :)

Ma nála fogok aludni,mert a szüleink elutaztak(Jóban vannak,régóta ismerik egymást ők is)mivel ő egyedül lenne otthon,ezért megkért hogy aludjak nála,és megbeszéltük hogy akkor ma lesz az a nap..

De félek mert,én általában nagyon gyorsan elmegyek kb. 30 mp hogy ha gyorsan csinálom magamnak,ez lesz az első mindkettőnknek..Lányok,ti mit csináltatok amikor először szeretkeztetek a barátotokkal,és ő gyorsan elment?Felhúztátok magatokat,haragudtatok?Azt olvastam hogy nem fontos a méret,nekem 13 cm szóval ezen nem parázok..

Hogy tudnám elhúzni?Megpróbálok nem el szállni és lassan :)

Tippek?


2012. nov. 3. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már értem meg olyat is, hogy a barátom 3 perc alatt elment, de az a 3 perc kb a vetkőzés a csókolózás és talán 2 lökés volt :D Azt game over.


Nos, ő már 15 percig tudja magát tartani azóta, és hát úgy éri el, hogy folyton szuggerálja magát szex alatt. De úgy 2 évet gyakorolt ezzel. :D

Szerintem csináljátok azt, hogy előbb te kézzel elégítsd ki magad, a második menettel már jóval több ideig bírod a strapát.

2012. nov. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
en is azt tudom tanacsolni,hogy elobb intezd el magad,vagy oralis kenyeztetes kozben menj el,aztan a masodik kort jobban fogod birni.foglalkozz a baratnoddel jo sokat,es nem lesz panasza :)
2012. nov. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát első pár alkalom az mindenkinél ilyen gyors szokott lenni, szóval ne lepődj meg, ha gyorsan mész el. Bele kell jönni, amihez idő kell. Hogy azért legalább 5 percig bírd szerintem is önkielégíts előtte 1szer 2 szer akár. DE fontos azt megjegyezni, hogy szex közben felértékelődik az idő is, szóval azt az 5 percet kb. 10-15nek fogjátok érezni.
2012. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha most lesz az első, ami neki elég valószínű, hogy fájni fog, akkor szerintem nem fogja bánni, ha gyorsan végzel, és nem tart sokáig.

:)

2012. nov. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Nyugi, mi a barátommal majdnem 1 éve élünk szexuális életet, de az első menet neki is annyiból áll hogy csókolózás, vetkőztetés magyarul előjáték, beteszi, "lök" párat és elmegy, de engem ez jóérzéssel tölt el, mert érzem hogy tényleg kíván engem. Aztán foglalkozik velem egy kis ideig, amíg felkészül a "következő menetre" amit jó sokáig bír, van hogy túl sokáig de általában a második menetnél már akkor megy el amikor én is. Nekem ez így tökéletes :) Nyugi, neki is első lesz tuti nem ezzel fog foglalkozni!
2012. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lenne, megnyugtatnám, hogy minden okés, legközelebb majd még jobb lesz. :P

Nincs ezzel semmi gond, előbb-utóbb majd belejön.

2012. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,megnyugodtam! :)
2012. nov. 3. 13:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Na milyen volt? :) (Részletesen)
2012. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én nagyon élveztem,de mi előtt elmentem hozzá otthon elintéztem magam először,több ideig bírtam mint gondoltam,barátnőmnek kicsit fájt az elején,de utána ő is élvezte azért :)

Több részletet nem osztok meg veletek! :)

2012. nov. 6. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!