Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor vesztettétek el a...

Mikor vesztettétek el a szüzességeteket? Szerintetek ez a kapcsolat normális? Ti nem aggódnátok?

Figyelt kérdés

Egy 15 évesnek egy nagyon korai, igaz?

( A húgomnak érett, nála JÓVAL idősebb pasija van, akivel 3 hete járnak, és félek, hogy nem bírja tovább a húgom, és odaadja magát. A csávót már régóta ismerem, és tudom, hogy nagyon szereti Jankát, de azért ő még is az én 10 évvel fiatalabb HÚGOM! ( Én 19 évesen feküdtem le a barátommal, a 3. hét végén. Már nem bírtuk, nagyon nagyon szerelmesek voltunk. Nem bántam meg, de szerintem egy kicsit elhamarkodtam. Ja, a pasi 26, a Hugi decemberben lesz 16. Én 25 vagyok. )



2012. nov. 2. 01:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
NEM NEM NEM! Azonnal állítsd le a húgod, és keress neki egy vele egyidős fiút, hogy menjenek el moziba....
2012. nov. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
73%
21 sajnos. Túl idős a pasi, de úgyis rájönnek, nem meg boldogok lesznek. Minden úgy alakul végül ahogyan lennie kell. (Feltéve ha nem végtelenül ostoba valamelyik fél.)
2012. nov. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Én pár hónapja vesztettem el a szüzességemet, és végülis sztem 16 évesen sem korai már, de nem egy 26 évessel. 10 év korkülönbség nagyon durva úgy h az egyik fél még csak nem is nagykorú. Akármennyire is rendes a srác, meg hasonlók, ennek úgysem lesz jövője. És ha mást nem, legalább egy olyan sráccal legyen meg az első, akivel hosszabb távon is működni fog a dolog. Habár ő tudja, én úgy érzem 2 évvel ezelőtt is át tudtam gondolni éretten a dolgokat, szóval feltételezem h ő is képes erre. Minden esetre azért próbáld meg ráébreszteni h ez mennyire nem okés

18/L

2012. nov. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%

a pasi tényleg nagyon idős...de ha nagyon szereti, az már jó....mármint az egy jó pont....ha ismered a pasit esetleg beszélhetsz vele is, hogy hát a hugod mg fiatal várjon 1-2 hónapot...vagy elmeséheted a húgodnak hogy te méég 19 évesen is elhamarkodottnak érezted 3 hét után...de amúgy csak mert te 3 hét után tetted meg még nem biztos hogy ő is....


A pasi korán kívül nem látok itt bibit...de ha szereti akkor megérti hogy jót akarsz neki éss zerintem megvárja egalább azt amíg 16 lesz

2012. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%
Barátnőm 15, a barátja meg 42, és már egy éve lefeküdtek egymással, de még mindíg együtt vannak.. Szerintem ez nem korhoz kötött.. Ha szeretik egymást akkor csinálják, de ha nem akkor ne.. Ezt te látod, de csak ezen múlik.. Szerintem.
2012. nov. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Előbb mindenképpen nőjön fel, utána szexeljen.

Szerintetek egy 26 éves pasi mit akarhat egy 16 éves lánytól? Szexet és szüzesség elvételét.

A csaj meg van kb 10. osztályban, a csávó meg, ha egyetemre-főiskolára is járt, már akkor is évek óta dolgozik. Két teljesen más világ...

2012. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Olyan jó, amikor totálisan ellentmondanak egyes emberek elképzelései a különös valósággal:) Ők hatalmas nagy kivételek. Igen, nagy általánosságban pont ugyanezek a problémák vannak, ezek merülnek fel, és bár nem tudom, ki tapasztalta, vagy ki hallotta, de vannak olyanok, akik kirívnak a többségből. És ők ilyenek! Teljesen megnyugodtam, mert most nagyon sokat beszéltem a csávóval. ( 11 éve ismerem, és nagyon jó barátom volt, mostanában sajnos eltávolodtunk egymástól, mert ő messze jár orvosira, és meg befejeztem a tanulást, és munkát keresek. )
2012. nov. 2. 12:00
 8/17 anonim válasza:
100%

ma 02:53!

ne haragudj, de ha a barátnődnek egy 42 éves férfira van szüksége, akkor az a lány nem normális.

a 42 éves férfiről nem is beszélve. ki az akinek ennyi idősen egy kislányra van szüksége? PEDOFIL!!

2012. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Sajnos én is egyetértek... :(
2012. nov. 2. 22:12
 10/17 anonim ***** válasza:
73%

ma 15:33

A pasit nem ismerem, de a barátnőmet igen, és tudom, hogy sokkal érettebb.. és tudom, hogy szeretik egymást, elvégre több mint egy éve együtt vannak.. de az egész az érettség és a felnőttség kérdése..

2012. nov. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!