Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Honnan tudhatom, hogy csak a...

Honnan tudhatom, hogy csak a szexre hajt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Általános iskolában volt egy fiú barátom,aki mindig a "lányok kedvence" volt,de nekem sosem tetszett,tényleg csak barátok voltunk,mindig számíthattam rá.

8.-ban jóban lett a "nagymenőkkel",elkezdett minden csajjal kavarni és a legtöbb barátnőjével később le is feküdt,olyan szépfiú stílusú lett,csak az számít már neki,hogy hogy áll a haja,a legdrágább dolgokat használja mindenből,mindenki rá figyeljen...Már szinte levegőnek néz,néha nem is köszön.

Viszont azon kívül,hogy rájöttem,egy nagyképű gyökér,az is világos,hogy szerelmes vagyok bele,bármit is tesz.


Most,a gimnáziumban is osztálytársam és volt pár dolog,amit nem tudok hova tenni...A gólyabálon megcsókolt csak úgy,utána eltűnt a haverjaival bulizni és hajnalban felhívott részegen,hogy szeret.Utána nem hozta fel a témát,ugyanúgy kavart a csajokkal.Az osztállyal elmentünk színházba és mellettem ült és fogta a kezem,de ahogy vége lett az előadásnak,olyan volt,mintha semmit nem csinált volna.

Az őszi szünetben egy profi fotós csinált rólam pár képet és az egyiket ma feltettem Facebookra,egy olyan idézettel,hogy "99.9%-ban biztos vagyok benne, hogy nem engem szeret, de abban a 0,1%-ban van minden reményem." és belájkolat és írt,hogy azt az idézetet miatta írtam-e oda.Nem tudom,hogy erre mit írjak...


Tegnap este írt chaten,hogy jövő szombaton Harry Potter estét tart és régen azt folyton együtt néztük és arra gondolt,elmehetnék én is,mert úgyis egyedül lenne,mivel a szülei pénteken indulnak valahova.Beleegyeztem,de a legjobb barátnőm szerint csak le akar fektetni.De azt megtehette volna múlt hétvégén,mert életemben először berúgtam és a többiek mesélték,hogy a srác vigyázott rám,alig engedte el a kezem és elaludtam a karjába csak úgy...Viszont a srác ezt se hozta fel...


Félek a jövő hétvégétől,mert tudom,hogy nem tudnék ellen állni neki...Nem vagyok erre büszke,de neki bármit megtennék,senki iránt nem éreztem ezt,bár tény,hogy csak belé voltam eddig szerelmes.



Honnan tudjam,hogy csak a szexre hajt-e vagy többet akar?

Mit írjak neki a Facebookos kép miatt?Beszéljek vele az érzéseimről?

Mert ha nagynehezen elkezdünk beszélgetni,akkor alig tudjuk abbahagyni,tegnap is órákat beszéltünk...Annyira vele akarok lenni,hogy szinte már fáj,de nem akarom,hogy egyéjszakás kalandban veszítsem el.



2012. nov. 4. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nagyából elolvastam: csak anyit mondok hogy ne járj vele.(pontosan ismerem az ilyen fajta "embert") :))

16/f

2012. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de lehet hogy csak irigy vagyok :((
2012. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 J0keer ***** válasza:
81%

őszinte leszek veled

csak le akar fektetni

ha egy fiú egyedól van és áthív egy lányt "filmezni" akkor biztos csak szexet akar

és szerintem túlzás, hogy szeret téged. amikor mondta csak szimplán részeg és kanos volt

de úgy tűnik van annyira becsületes, hogy ne fektessen meg téged amikor full részeg vagy

2012. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
asszem túl sokat kommenteltem
2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 J0keer ***** válasza:
(sötét van és nem látom a gombokat, tehát nézd el a helyesírási hibákat)
2012. nov. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg kell mondjam, pont a legrosszabb emberbe szerettél bele, sajnos van ilyen. Tudom, nehéz ilyenkor visszafognod magad, de meg kell próbálnod tekintélyt és tiszteletet parancsolni. Muszáj tudatnod vele, hogy nem engedhet meg magának bármit, még ha te akarod is hogy tegyen veled bármit, mert különben csúnya vége lesz. Ha azt látja, hogy nem vagy egyszerű eset, talán van esélyed rá, hogy szeretni fog, ha meg nem akkor még mindig jobb, ha nem lesz köztetek semmi, minthogy veled is ugyanazt a játékot űzze.
2012. nov. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Áthiv filmezni, és betesz valamit.


Utána egy filmet.

2014. márc. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!